Box Electronics S.C.

Sopot

Opinie o Box Electronics S.C.

Ziutek

Praca ciekawa, parę lat temu jeszcze w fajnej atmosferze (dobra ekipa wykruszyła się już prawie do zera), ale ile można pracować za grosiki. Właściciel firmy wiecznie narzeka na brak pieniędzy, a firmę prowadzi żeby pracownicy mieli pracę :) Gościu całkiem do strawienia ale nie kuma że dobry pracownik nie będzie pracował za 1600-1800 na konto plus 200-400 do łapy.....

diurdud

praca dobra, nawet bardzo, tylko zarobki troche niskie ale jak na rynek łódzki to i tak sa dobre. Nie ma napiecia, jest luz

były pracownik

Praca w tej firmie to żart, na początku mydlą oczy(usunięte przez administratora)Oczywiście są gorsze firmy, ale zastanów się dwa razy zanim zdecydujesz się tam na pracę

Zostaw opinię o Box Electronics S.C. - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Box Electronics S.C.