Opinie o Białas Rafał Music World w Grąbków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Białas Rafał Music World. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Białas Rafał Music World o rekrutacji.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Białas Rafał Music World w Grąbków

Zenon Nowy wpis

Podczas naszego przyjęcia firma sprawiła się bardzo dobrze. Były piękne oświetlenia, pokaz świateł i mnóstwo innych atrakcji. Firmę polecamy!

Katarzyna Nowy wpis

Dwa lata temu pisaliście, że macie komplet pracowników. Obserwuję firmę i widzę, że cały czas działa i rozwija się, może więc pojawiła się potrzeba poszerzenia zespołu? Wprawdzie nie posiadam dużego doświadczenia, ale chciałabym rozwijać się w branży eventowej. Będę wdzięczna za informację, jakie kwalifikacje powinien posiadać idealny kandydat?

Leszek Nowy wpis

Polecam wszystkim osobom, które chcą zorganizować niesamowitą i niezapomnianą imprezę w swoim życiu.

Ada Nowy wpis

Podczas realizacji imprezy to fajnie mieć takie wsparcie.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Białas Rafał Music World.
Cezary

Eksperci od wszelakich imprez!

Ta załoga działa świetnie!!

Jarosław
@Gość

Miałeś w ostatnim czasie kontakt z osobami pracującymi w firmie Białas Rafał Music World? Na to wskazywałby Twój post dodany w tym wątku ale chciałbym się upewnić. Tak na dobrą sprawę szukam informacji o tym, jak w ogóle wygląda tam praca. Może od Ciebie czegoś udałoby mi się dowiedzieć?

Dziękuję za wszystko!! Jesteście MEGA dokładni!

Firma zadbała po prostu o wszystko i za to bardzo dziękuję.

Iza

A pracownicy nie chcą się podzielić tym jak w tej firmie jest?

Romek

Bardzo dorze działająca firma w branży muzycznej. Jest z PanemRafałem bardzo dobry kontakt, tak więc jest naprawdę dobrze i robią fajne efekty na imprezie.

Bartosz

Tak dobre opinie zadowolonych klientów to świetna sprawa tylko szkoda, że pracownicy nie zaglądają na to forum.

Renata

Nie dałabym rady zorganizować eventu bez firmy Music Word. Dzięki za to, że istniejecie. Macie dużo pomysłów na umilenie czasu gościom.

Teresa

Music World działa na rynku muzycznym od wielu lat, stąd też mają ogromne doświadczenie, a także doskonałe kontakty w branży muzyczno-artystycznej. Chętnie dowiedziałabym się, jak wygląda praca w takiej firmie. A może przyjmują teraz nowe osoby do swojego zespołu? Dajcie mi koniecznie znać!

Dagmara

Jak się nie ma głowy do organizacji imprez, to lepiej się samemu za to nie brać. Dla mnie wybawieniem jest, że jest firma Music World. Co roku z nich korzystam i nigdy mnie nie zawiedli.

Ewaa

Super było. Konkursy bardzo fajnie przygotowane. Widać, że ktoś musiał nad tym myśle ć i mieć do tego głowę. Sama bym lepiej nie wymyśliła tym vardziej się cieszę, że na swojej imprezie miałam firmę Musić Word.

Brdzo dobrze, że taka firma istnieje, bo świetnie imprezy integracyjne przygotowują.

Oczekujemy na nowe wieści odnośnie firmy Music World Rafał Białas w miejscowości Grabków. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o zatrudnienie u nich, bo nie ma nowych sprawozdania od Was!

Tomasz

Firma ma stałych pracowników, co przenosi się na efekty pracy.

bronek

Firma jest w pełni kompletna. Skład się nie zmienia i nie będzie się zmieniał. Tak jest dobrze!

Bez nich impreza, to nie impreza!!

Tomasz
@Andrzej

Bardzo dziękujemy za pięknie zrobiony event dla naszej firmy

Mariola

sprawdzili się w 100% a nawet lepiej!

Igor

W sprawach takich jak duża impreza warto zdać się na profesjonalistów. Zwłaszcza jak ktoś nie ma do tego głowy,. Firmę polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Białas Rafał Music World - Grąbków

Białas Rafał Music World