Opinie o Jumpy Park Katarzyna Wiśniewska Ewa Jewartowska s.c. w Malbork

counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Jumpy Park Katarzyna Wiśniewska Ewa Jewartowska s.c.?

PerfidnaProblematycznaBaba;) Nowy wpis

Nie byłam na rozmowie kwalifikacyjnej ale obraz właścicielki jawi mi się w mrocznych barwach, bowiem Pani właścicielka nakrzyczała na mnie w obecności dziecka, za to że chciałam dopłacić różnicę między pakietem dla dzieci i młodzieży (który okazał się niewystarczający dla syna) a pakietem dla dorosłych, dodam że chodziło o kwotę 5 złotych, słownie pięć złotych. Pani nazwała mnie perfidną, problematyczną babą, osoby stojące za mną w kolejce wyszły z domku zażenowane, lub przestraszone sytuacją. Przypomnę że całe zdarzenie miało miejsce w obecności mojego syna. Jeśli tak traktuje klientów to aż strach pomyśleć jak może traktować pracowników. Gratuluję podejścia do klienta, brawo Pani właścicielko.

Osoby poszukujące pracy chcą wiedzieć jak wygląda rekrutacja w Jumpy Park S.C. Katarzyna Wiśniewska Ewa Jewartowska. Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Jumpy Park Katarzyna Wiśniewska Ewa Jewartowska s.c. - Malbork

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad