Opinie o Świątek Zbigniew Zakład Gastronomiczny Zbyhal w Leszno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Świątek Zbigniew Zakład Gastronomiczny Zbyhal. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Świątek Zbigniew Zakład Gastronomiczny Zbyhal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Świątek Zbigniew Zakład Gastronomiczny Zbyhal w Leszno

Aleksandra Nowy wpis

Hej, czytam wasze opinie i skoro tak jest naprawdę - zastanawiam się, czemu nikt z pracowników nie zgłosi zachowania pracodawcy? Czy może były podjęte takie kroki?

Zosia Nowy wpis
@Aleksandra

Podpowiedz pracownikom gdzie to zgłosić bo to (usunięte przez administratora) w czystej postaci...

czy warto szukac tam pracy jako kelnerka albo przy produkcji posilkow? przestrzegane sa tam zasady BHP ? piszecie ze nie warto, ale dlaczego ? ktos moze napisac cos o wyplacaniu pensji, jest na czas? moznan liczyc na jakies premie, czy z urlopem nie ma problemu ?

@Marta

Poszukaj innej pracy sobie. Dobrze Ci radzę. Wykończysz się tam jak nie fizycznie to psychicznie... Więcej nie napiszę bo nie ma sensu się denerwować tym pracodawcą... Już lepiej na produkcji jest...

Wanda
@Marta

Nie ma co się denerwować, ale fajnie rozjaśnić kandydatom i chętnym co się tam dzieje w tej firmie

Felicja Nowy wpis
@Wanda

Idź popracuj a przekonasz się o czym i o kim mowa...Ja nie polecam najgorszemu wrogowi .

Damian Nowy wpis
@Felicja

Pewnie chodzi o tego szefa, co to o nim tu pisano wcześniej?

Alicja

Firma Zbyhal specjalizuje się w tradycyjnej kuchni polskiej. W swojej działalności oferują również usługi cateringowe. Niestety nie widzę informacji o rekrutacji. Wiecie, czy załoga pracująca w tym miejscu jest duża, i jak pracuje się w tym miejscu?

r

Ludzie masakra na zwykłego tosta czekałem 35 minut a do tego obsługa??? Nie polecam

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Świątek Zbigniew Zakład Gastronomiczny Zbyhal? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
Gumiś

Zgadzam się ze wszystkimi moimi przedmówcami atmosfera niczym z horroru nie doradziła bym nawet najgorszemu wrogowi żeby podjął tam pracę jawny wyzysk człowieka zero szacunku dla pracownika .ludzie nie dajcie się omotać pięknej gadce pracodawcy znieważył mnie i obraził zrobił.ze mnie totalne nic .A o ile sobie dobrze przypominam to niewolnictwo zniesiono już dawno temu jeśli chcecie zostać.sprawni umysłowo to nie podejmujcie tam pracy proszę!!!!!!!! a nie wspomnę już o reszcie szopek jakie tam miały miejsce pozdrawiam.gumiś

SSSS

Nie zatrudniajcie sie tam do pracy. Kurdupel wykonczy was nerwowo.

Bary

Dobrze ze zamknięte przynajmniej ludzi nie trują tym syfem. Pozdrowienia dla szefa tego starego UBEKA no i jego synusia

@Aa dlaczego jak najdalej od tego zakładu? Napisz jakieś szczegóły.

Dagmara

Ile zarabia kucharz ? Jakie musi mieć doświadczenie? Dobrze się pracuje w firmie, ktoś poleca ?

Aa
@Dagmara

Jak najdalej od tego zakładu. Ludzie nie podejmujcie tam pracy.

Klient

Zasady savoir vivre, właścicieli tego zakładu są bardzo ubogie. Nie polecam pracy z takimi osobami.

Tom

Jedzenie coraz gorsze.Obsluga nieprzyjemna strasznie.

Ola

Szczerze odradzam tam prace.Wspolpracownice niemile szczegolnie Do.... swym wygladem przypominajaca zwierzatko z chlewa.Wlasciciel rodem z prl majacy nawyki.Jesli nie chcecie wyladowac u psychiatry po paru dniach pracy to nawet tam nie startujcie

Izka
@Ola

Zgadzam sie z Ola.Pracowalam tam jakis czas temu.Pracownice psychicznie znecaja sie nad nowymi a same pracuja tam od kilkunastu lat.Jest na to pozwolenie wlasciciela.Najgorsza jest Donata S.Za czasow szkolnych ta pani nie przechodzila z klasy do klasy a teraz tam trzesie tym calym zbyhalem.Atmosfera do bani i co chwile ogloszenie do pracy bo nikt nowy dlugo tam nie pracuje

Zostaw merytoryczną opinię o Świątek Zbigniew Zakład Gastronomiczny Zbyhal - Leszno

Świątek Zbigniew Zakład Gastronomiczny Zbyhal
  • Dworcowa 4