Hendrix Andrzej Hendrysiak

Leszno

Hendrix Andrzej Hendrysiak

Opinie o Hendrix Andrzej Hendrysiak

MONI

bardzo solidna profesjinalna ekipa,jestem swiezo po remoncie,zadowolona w 100%,szef bardzo uczynny z profesjonalnym podejsciem do praownikow,POLECAM Monika

kijent145

bardzo solidna firma ,godna polecenia jestem bardzo zadowolona z wykonanej pracy,bardzo dokladnie oraz fachowo wykonali zlecenie ,naprawde polecam

Poinformuj wszystkich co dzieje się aktualnie w firmie Hendrix Andrzej Hendrysiak w mieście Leszno. Czekamy na bieżące informacje.

Zostaw opinię o Hendrix Andrzej Hendrysiak - Leszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hendrix Andrzej Hendrysiak