Opinie o Bistro Nemo Bar w Międzyzdroje

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bistro Nemo Bar. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bistro Nemo Bar o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bistro Nemo Bar w Międzyzdroje

Siara Nowy wpis

Nie polecam nemo. Zamówiłem najgorszego dorsza w moim życiu a pieczone ziemniaczki smakowały ryba kapusta zasmażana sama perfuma ziemniaki gotowane zimne kotlet schabowy to kalosz jedyne plusy to piwo było dobre .

Jola Nowy wpis

Ja polecam wcale długo nie czekaliśmy a obiady pyszne byłam z rodziną i wszystkim smakowało paragon dostałam a ceny jak w każdym lokalu w okolicy

Przyjezdny Nowy wpis

(usunięte przez administratora) ZA MIRUNE Z FRYTKAMI I SURÓWKĄ 85 ZŁ -MASAKRA BRAK PARAGONU 3 X BRAŁEM RYBE I PARAGONU ZERO MOŻE SKARBÓWKA BY SÌĘ TYM ZAJEŁA NEMO MIĘDZYZDROJE ABSOLUTNIE NIEEEE

Zamówiłem dzisiaj rosół, a dostałem rozpuszczoną kostkę rosołową najgorszej jakości. Nigdy nie spotkałem się z takim oszustwem w restauracji. Jestem zaskoczony tym bardziej, że w jestem w Międzyzdrojach już kolejny dzień i ogólnie zaskakują pozytywnie - jedzeniem też. Michał

Kamila Nowy wpis
@Michał

Ale, że jeszcze resztki tej kostki tam pływały, że się zorientowałeś czy taki smakosz z Ciebie? Zwróciłeś im na kuchni na to uwagę? Oby tak, to może już nikomu więcej tak nie zrobią, serio mogłeś tak pomóc innym klientom. ;)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Bistro Nemo Bar się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG 131- praca w Danii
ATN Service ApS
logo firmy Praca dla lakiernika (DE-Aachen)
DWL Job Sp. z o.o.
Sonia

Bardzo długie oczekiwanie na posiłki po czym po godzinie okazuje się że kelnerka zapomniała o jednym daniu twierdząc że nie umiała zapisać. Następnego dnia oczekiwanie ponad półtora godziny gdzie inne stoliki które przyszly później dostały szybciej (nasze zamówienie jak się okazało) .niemiła obsługa .niepolecamy tego miejsca .

Kamila
@Sonia

A skąd wiesz, że wasze? Było podpisane? ;p Czy ktoś przyszedł i jednak przeprosił za pomyłkę? Generalnie powiem tak, ludzie popełniają błędy, dziewczyna biedna może zestresowana... A jedzenie jak oceniacie? Może warto dać im jeszcze jedną szansę?

Tomasz

Może i lokal fajnie wygląda,ale obsługa niemiła,wszystko robione z łaską, może nie przywykli do obsługi większej grupy ludzi (6) Porcje obiadowe oszukane w każdym stopniu,a większość zamówienia nawet nie została zrealizowana,dramat jednym słowem. Ogólnie, jedzenie takie sobie.

Zostaw merytoryczną opinię o Bistro Nemo Bar - Międzyzdroje

Bistro Nemo Bar