BS Studio Hostess

Opinie o BS Studio Hostess

Leszek O

Solidna firma . Polecam

ola

Super firma :) Pracuje u Basi od 3 lat :)

Zleceniodawca

Bardzo solidna firma Hostessy pracowite i piekne :) Polecam

Paulina T

Kasia ma racje . Ja tez zlego slowa nie powiem o pani [usunięte przez moderatora] i jej firmie . Pracuje dla niej od roku . Swietna firma . Pani Basia jest bardzo uczciwa . " Zawiedziona " To na pewno opinia konkurencji .

Kasia

" Zawiedziona " to niby dlaczego sie nie przedstawilas ? Bo klamiesz . Ja pracuje dla pani [usunięte przez moderatora] od 3 lat i zawsze mi wyplacala .

Konrad

Bardzo dobra firma . Solidna i konkretna .

Robert

Nie zgodze sie z ta opinia To bardzo mila i wesola kobieta Konkurencja jak sie domyslam ;)

Zawiedziona

Jasne... Ja nie polecam.:( Szefowa nie szanuje dziewcząt (nas pracownic), nie płaci (jeszcze nie dostałam pieniedzy za 2010 rok). Szkoda słów...

Zostaw opinię o BS Studio Hostess - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BS Studio Hostess