Opinie o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Nie istotne

To go zapytaj. Będzie łatwiej :)

@Nie istotne

Sama zapytaj,zresztą chyba nie trzeba . Widać gołym okiem jacy zadowoleni.

Ambrozia
@Nie istotne

Czy są przyjęcia do firmy.

Czy pracodawca Seoyon Electronics Poland motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

motywator

Oczywiście że DEmotywuje :) Pamiętam kilka lat temu jak wdrożyli dzień owoca:) Ludzie jak dzicy całe skrzynki brali a koreańczycy filmiki kręcili malo sie nie pozabijali za paczkę bananow :)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Seoyon Electronics Poland?

zocha

szkoda gadać

Typowagrazyna

Moim zdaniem jak ktoś szuka pracy, bo mu się nudzi ta jak najbardziej tak, niestety jak ktoś chce pracować i zarobić jakieś konkretne pieniążki to nie polecam. Firma niestety ma na uwadze tylko swoje interesy, pracownicy to tylko tania siła robocza dla Koreańczyków. Napewno na strefie znajdą się ciekawsze oferty pomimo "kryzysu".

Lusia

To już jest męczące kto z kim jest to są ich prywatne sprawy ,my tu mamy pisać o problemach w firmie

Zocha
@Lusia

To nie czytaj.. proste

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Biuro

Widać, że niektóre osoby mają jakiś osobisty problem, którego nie potrafią rozwiązać i strasznie zależy na podtrzymaniu tego rynsztoku na forum, co zaczyna się robić męczące, więc odpowiem w punktach, żeby było czytelnie: A) Nikt w planningu nie jeździ na blachach jakie wcześniej podawałaś, jak również nie ma tam żadnych czarnulek. Oznacza to, że albo nie jesteś z naszej firmy albo dopiero miesiąc temu wylazłaś spod jakiegoś głazu i oczerniasz ludzi. B) Wszystkie hotele są zamknięte od miesiąca w związku z epidemią, co też byś wiedziała gdybyś interesowała się czymkolwiek innym niż życiem prywatnym innych ludzi. C) Moderatorzy mogą usuwać wszelkie komentarze, które naruszają regulamin, m.in. te które w jakikolwiek sposób, bez wątpliwości pozwalają na identyfikację konkretnej osoby, która nie jest osobą publiczną. Uprzedzając pytanie, nie, zmiana literki w nazwisku, bądź napisanie samego imienia nie chroni nikogo przed potencjalnymi oskarżeniami o zniesławienie, które są ścigane z artykułu 212 § kk o ile te jasno wskazują na daną osobę. Anonimowość w sieci istnieje do momentu, w którym ktoś nie zgłosi cię na policję, a każdym kolejnym wpisem pogrążasz się jeszcze bardziej. D) Temat staje się niesamowicie nużący. Przede wszystkim nie jest to forum, które ma ci umożliwić jakieś osobiste wycieczki, bo czujesz się skrzywdzona. Nikt normalny nie angażowałby się tak w ten temat, ale jeśli masz jakiś problem to rozwiąż go na osobności zamiast męczyć ludzi na forum, które służy do podawania opinii o firmie, warunkach niej panujących etc. Ludzie woleliby się dowiedzieć jak się u nas pracuje, jakkolwiek by nie było, a nie wskakiwać do szamba pełnego pomówień i plotek.

@Biuro

Gdyby cię to nie dotyczyło to byś się koleżanko nie wypowiedziała a jednak czytasz to co cię tyczy. Hotele są otwarte bo jeździcie po nich wiec.. o czuł Ty mowisz a numery rejestracyjne za szyba mówią wszystko

@Jakosciowki

Ehh widzę, że normalnie się nie da. Po pierwsze primo, kolego nie koleżanko, m.in. planistki, którą tak zawzięcie atakujesz. Boli patrzeć jak pomawiana jest osoba, z którą się przyjaźnię a ponadto każdy interesowałby się gdyby od miesiąca pisano o nim/niej (usunięte przez administratora) Hotele są zamknięte zgodnie z rozporządzeniem premiera i wprowadzeniem obostrzeń, google nie boli. A tak zapomniałem, jak ktoś mieszka w centrum to może nie mieć miejsca parkingowego a wiesz co mają zamknięte hotele? Zgadłaś, parkingi! O ile dobrze pamiętam w Polsce tablice się przykręca nie trzyma "za szybą", ale gratulacje za to, że śledziłaś chyba kogoś spod firmy, wcale to nie jest upiorne, ale mogę Ci zagwarantować, że to na pewno nie planistka, która wracała za mną i dwoma innymi osobami i która teraz z pewnością nie znajduje się pod żadnym hotelem. Szczerze mówiąc zaczyna się to robić żałosne, w życiu nie widziałem tak toksycznych wpisów nawet w komentarzach na (usunięte przez administratora) Zakładam, że nic nie wiesz, nie pracujesz u nas i generalnie szukasz pożywki. Mam czas na odpowiadanie, stygną mi ziemniaki, ale przeżyje.

@Biuro

Trzymaj się widzę mało wiesz kolego/ koleżanko

@Jakosciowki

Znacznie więcej od ciebie(usunięte przez administratora)Gdybyś wiedziała cokolwiek wiedziałabyś, kto jeździ, którym autem, a tym bardziej kto pracuje w jakim dziale, wystarczy spojrzeć rano przez szybę i sprawdzić kto wysiada, a jak się nie poznaje osób, które od lat pracują firmie to wybacz ale coś się nie zgadza.

Ktoś ktos

A co ci to zmieni w firmie ze tak się radujesz? Tym ze dalej nie będą nic robic jak na wtryskach i zgarniać po 15 tys i lepiej za nasza robote (usunięte przez administratora).

Zawiedziona

Kiedy tracimy dobre imię? Spotykając się z żonatym mężczyzna który ma dzieci dom rodzine czy dopiero jak ktoś o tym głośno napisze? W którym momencie ta sytuacja jest krzywdząca? Napewno nie w tym kiedy to cała firma dowiaduje się o romansie ! Ja wręcz odwrotnie do współczucia odczuwam pogardę dla takich osób .... i głowa do góry! Każdy zbiera to co sobie posadził ;)

Zawiedziona
@Zawiedziona

Przestańcie bo mobing pójdzie i co dziurki

kolegalukasa
@Zawiedziona

Nie wiem o co Ci chodzi? (usunięte przez administratora) Bo paskudna jesteś? I nikogo nie masz? Ja mam 4 różne w firmie i jedna o drugiej nie wie. Stać go to niech kożysta :) Niemartw się każda potwora znajdzie swojego adoratora. Też się doczekasz. W razie czego numer tel zostaw zdzwonimy się jakos :)

Takasebaba

Widziałam wiele komentarzy na tej stronie. Należy jednak rozgraniczyć fikcje i prawdę: Prawda: -system - równy i rowniejszy - niestety panuje, -nie walczą o dobro pracownika, a benefity? Kto o nich tutaj słyszał? - ludzie bywają różni, są Ci na których nie chce mi się nawet patrzec (zapracowali sobie na to) Fikcja: - wszystko jest ‚bee’ - codziennie słyszę jak ludzie narzekają na to miejsce, ale ich staż pracy świadczy o czymś kompletnie innym - biuro w tym poszczególne departamenty się nienawidzą - guzik prawda, każdy sobie zapracował na to ze z niechęcią się do niego przychodzi ;) Nie jest to praca idealna, ale dla kogoś kto dopiero rozwija skrzydła będzie super. Ludzie - niektórzy z nich są wspaniali, budują super atmosferę i tylko tak naprawdę dzięki nim i trzymaniu się w kupie ta firma jeszcze działa. A z bardziej orientalną częścią pracowników - trzeba przestawić swoje myslenie na ich tory i mówić do nich prostym, a nawet łamanym angielskim, a relacja będzie wyglądać nieco lepiej. Co do pensji - kokosów nie ma, ale jak wspomniałam wczesniej - dla początkującego jest bardziej niż wystarczająco. W firmie jedynie do czego mogę się przyczepić - okropnie słaba organizacja pracy oraz słabe zarządzanie. Polscy pracownicy maja znacznie większa wiedzę, a mimo wszystko czasami musza pochylić głowę w stronę Koreańczyków. Nikt nie wstawia się na dobra sprawa za pracownika. Nie przedłużono umowy osobie, która pracowała tutaj kilka lat tylko po to, aby na jej miejsce wskoczyła osoba, która wieki temu tutaj pracowała. Powód decyzji? Nieznany. Po prostu panuje tutaj absurd w tego typu tematach. Trzeba albo przywyknąć albo przyzwyczajać się do kaftanu z bardzo długimi rękawami ;) Dla mnie ta firma jest jedynie przystankiem w drodze do wymarzonej pracy - jedynie z takim podejściem da się tutaj przychodzić z usmiechem na ustach. I chciałabym zaznaczyć tutaj, ze komentarze zawierajace pomówienia o romansach i innych takich - zenada :) dorośli ludzie, a zachowują się jak w przedszkolu.

Tensamblad

Żadna nowość, w gliwicach też się ukrywał lata z koleżanką. Jak lubi ????

Inna
@Tensamblad

Żeby tylko z jedna ????

Robert

Niedawno znalazłem ofertę pracy dla pomiarowca w tej firmie. Bardzo mnie zainteresowała bo od roku jestem pomiarowcem. Czy ktoś pracuje w tym laboratorium? Najbardziej i teresuje mnie i formacja o profesjonalistach i współpracy z nimi czy tacy tam są ? W ofercie pracy jest wzmianka o współpracy z profesjonalistami dlatego chciałbym podpytać czy ktoś zna jakiegoś w tej firmie?

Lola
@Robert

Pracowałam w tej firmie jakiś czas temu i żałuję że się zwolniłam, bo w innej firmie jest nie do pomyślenia takie przyzwolenie na nic nie robienie przez 8 a nawet 12.godzin. Kolego jeśli pomiarówka należy pod przełożonych z jakości to masz jak u Pana Boga za piecem. Jakość to firma w firmie, mają przywileje jak nikt inny, trzy Liderki każda ma pod sobą 5 osób i nie muszą nic robić. Inna sprawa jak pomiary podlegają produkcji.

Quality
@Lola

Ty tak serio czy z kadr? Czemu całe laboratorium pomiarowe i testowe się zwolniło? Czemu niema już nikogo kto zna komponenty i maszyny testowe? Po pierwsze patrz przełożony zero powtarzam zero kompetencji wiedzy i szacunku dla ludzi tam pracujących. Dba o koleżanki z biura żeby miały dobrze a pracownicy nic nie znajdą będą pracować cały czas a może uda. Mi się uciec i znajdę inna pracę ciekawe myślenie jak na przełożonego. Lab. No. Ale pracownicy ją ubiegli haha niech zakłada uczy i szkoli nowe osoby. Ale z czym? Jak podstaw niema. A awanse przez hmmm jak to. Ładnie nazwać żeby nie obrazić o wiem imprezy jakościowe. Niestety w życiu codziennym trzeba się wykazać jak się ma stanowisko więc zapraszam do maszyn i przyrządów mierzących.

Lola
@Quality

Moim zdaniem gdyby zarobki były większe to do dziś dnia wszyscy by siedzieli i byłoby ok.

Typowagrazyna
@Lola

Jaka praca taka placa????????????

Łukasz

Witam. Czy to jest praca znianowa? Ile na początek proponują w tym zakładzie?

Xawier
@Łukasz

Praca jest na jedną zmianę od rana do czasu aż skończysz. Najczęściej już nie wracają chyba że po popiery

Łukasz
@Xawier

A jaka pensja?

Były lider jakości

Pracowałem w tej firmie w roku 2015 jak skończyłem szkołę .Mam mieszane uczucia z jednej strony fajne osoby na linii w jakości jak i na magazynie zawsze było śmiesznie z drugiej strony koreance i ich pogarda dla ludzi jakieś czepki na głowie w trakcie pracy i ten menager Rafał sztywniak który wiecznie miał pretensje .Zarobki w firmie wtedy jako lider 3tys netto dziś nie wiem ile tam płacą.Jak mam być szczery ciesze się że zmieniłem pracę ale praca w seyon nie była ciężka szczególnie w jakości sam zaczynałem jako operator i pracowałem z ludźmi

wrona

Sytuacja w firmie nie jest za dobra - brak pieniędzy na wszystko - naprawy, ubrania a nawet papier do drukarki, długopisy. Dodatkowo firma została sprzedana i sytuacja nie jest jasna. Brak informacji do pracowników. Najwyższa kadra kierownicza jest mało odpowiedzialna - jeden wielki cyrk. Słabe zarobki. Nie polecam podejmować pracy w tej firmie. Dużo osób odchodzi.

Twój Stary z qc
@wrona

Podzielam opinie. Szkoda gadać co się dzieje aktualnie w tej firmie , w Ustronskim oddziale większość się zwalnia albo już zwolniła, a przyjęcia wstrzymane przez niejasną sytuację ×÷÷

Kikut
@wrona

Znowu została sprzedana? Co 2 lata ta firma zostaje sprzedana lol

Szczeryjery

Jestem zaciekawiony praca na wtryskowni. Jakie zarobki? Jak wygląda park maszynowy ?ile ustawiaczy pracuje na zmianie ? Sposob mocowania narzędzi w maszynach ? W sieci pojawił sie wakat na stanowisko Team leader dlatego rozmyślam czy warto?? Ps. Liczę na s zybką odpowiedź .

Zofia
@Szczeryjery

Też liczę, że ktoś napisze coś więcej o pracy w Seoyon. Jakich zarobków oczekujesz?

Saba
@Zofia

zarobki najniższa krajowa

Produkcja
@Zofia

Oczym wy piszecie jakie szkolenia :) postawią cię na lini pracownik starszy pokaże(usunięte przez administratora)takie szkolenia są w naszej firmie

Czy firma Seoyon Electronics Poland w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Konik

Oczywiście szkolenie na linii zrobią Ci za darmo. No i szkolenie bhp. O reszcie tak jak o yeti wszyscy mowią ale nikt nie widział.

Seweryn

Są jakieś przyjęcia do jakości? Chodzi mi o pomiary na filmie widziałem że laboratorium jest gdzie mogę wysłać swoje CV?

JakoTako

Firma została sprzedana razem z ludzmi smiechu warte, oby na lepsze oby wlasciciel okazal sie madrzejszy i zrobil tam pozadek

xdx
@JakoTako

Możesz napisać coś więcej? Koreańcy już nie są menagerami itd?

Zofia
@JakoTako

Nie ma na razie żadnych oficjalnych informacji o sytuacji. Napisz proszę, co aktualnie dzieje się w firmie, poszukują ludzi do pracy? Dzięki.

ZOSIA

Jak to sprzedany? Nie rozumię może tylko nazwę zmienili jak to bywało już nie raz.

Irek

Ale byłoby dobrze gdyby na forum pracowniczym znalazły się opinie o pracy!!!!!

...
@Irek

Sama praca jest lekka i fajna, ale współpracownicy i przełożeni już nie do końca ..

Obozpracy

Czy zaklocanie sygnalu gsm tak by pracownicy byli pozbawieni kontaktu telefonicznego jest legalne?

4yd44fd
@Obozpracy

jak dla mnie to jest sprawa dla prokuratury, kryminalna. Zalozmy ze ktos z rodziny mial np wypadek i nie moga sie do ciebie dodzwonic...

LOLO
@4yd44fd

Zawsze mogą zadzwonić do zakładu pracy. Jeszcze 20 lat temu nikt prawie komórek nie miał i ludzie jakoś żyli i się komunikowali.

Zostaw merytoryczną opinię o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 565 ocen.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.