Opinie o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Kapelusznik

Alicja już wszystko odnotowała w swojej księdze. Teraz kilka kart pokrywa się czarnym tuszem z naglowkiem WYPOWIEDZENIE. Trzymaj sie gruby olu i przemku.

gruby

Dziwi mnie że ktoś w pracy ma czas sprawdzać kto siedzi na FB .Może własn (usunięte przez administratora) się zajmiesz ?

Donatanka

Dziwi mnie to ze dyrektor toleruje przesiadywanie na forum i facebuku w godzinach pracy. Gruby Duda i kilku z magazynu!

sonda

atmosfera w pracy to masakra nie szanuja ludzi , tym bardziej wkur..... zachowanie osob (leaderow) ktorzy nic nie robia a czepiaja sie jeszcze ludzi ktorzy pracuja i robia to naprawde dobrze. powiem inaczej ciekawe czy taki knur ktory siedzi za biurkiem cale 8 godzin zrobil by to lepiej jak tak naprawde nie ma o tym zielonego pojecia .DLatego jak ma byc dobrze jak takie ..... wydaja polecenia

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
brydzta

niech każdy z leaderow się weźmie do roboty bo nie znają dnia i godziny kiedy mogą ich wyrzucić a wątpię żeby w innej robocie siedzieli i nic robili jak ma teraz to miejsce człowiek za ta minimalna i umowy 2 tygodniowe wszędzie znajdzie ale czy ci lekarzy którzy jakiś cudem dorwali się do stołka w innej pracy bd to samo powtórzyć ?? wątpię dlatego śmiać mi się chce jak na to patrzę z boku

świstakowa
@brydzta

święte słowa najlepiej jak jest jakiś audyt zaczyna się parodia i cyrk a leader robią z siebie większych (usunięte przez administratora) o tych całych koreancow

janda

z tego co wiem to ola nie jest wolna i ma męża wiec przyprawia rogi bo z pawelkie m jest coś na rzeczy:)

og

a danielek też jak sie dowiedzial ze go maja zwolnic to biedak szybciutko lewe l4 ogarnal, tyle sa warci ... 0

zbójnica

"takatam" przyniesc ci masc na ból d.upy ? widac ze lizesz sie dobrze anetce, a konfidentka z ciebie jak ta lala, ludzi za plecami tez dobrze potrafisz obrobic .. wiec zamilcz bow d.upie bylas g.owno widzialas

pola

Jeżeli Aneta jest dobrym liderem to współczuje. Ona potrafi bronić swoich pracowników? Z tego co ja pamiętam to ona z Danielem potrafiła tylko wydzierać się po ludziach i mówić im jakie z nich są tumany a żadnego pozytywnego słowa od niej się nie dało usłyszeć. Jedynie dziewczyny na 208 linii które lizały jej (usunięte przez administratora) zbierały same pochwały bo robiły ponad normę co jej się podobało. Zachowanie Anety jest żenujące i jako liderka powinna dążyć do tego aby poznać swój dział i wiedzieć co i jak się na nim wykonuje. Poza tym kiedy ona staje na lini to puszcza nie posmarowane komponenty a wymaga precyzji od swoich pracowników a sama dopuszcza się zaniedbania. Lider to jest przywódca grupy i jeżeli ma się jakiś problem to powinno się go zgłosić jemu a on powinien pomóc albo wprowadzić jakieś usprawnienia, a Aneta się na tym nie zna. Objęła to stanowisko po znajomości i obrażając pracowników na oczach kierownika próbowała wzbudzić w sobie szacunek. Kiedy pracowałam tam jeszcze kilka miesięcy temu jakoś nikt nie chciał zostawać u niej na zmianie poza wspomnianymi już dziewczynami z 208 linii, wszyscy chcieli iść do Ani a teraz nagle Ania jest najgorsza. Bez sensu jest obgadywanie tutaj pracowników. Jeżeli macie coś do Eli albo Ani to im to po prostu powiedzcie w oczy a nie swoje żale wylewacie tutaj. Zapewne jak jesteście w pracy to udajecie dobre koleżanki a wracając do domu wypisujecie na nie głupoty. Z tego co wiem to Ela nie liże (usunięte przez administratora) Anii. Znają się już tyle czasu i są dobrymi koleżankami zarówno w pracy jak i poza nią a każda z nich stara się wykonywać swoje obowiązki tak jak się należy

Donatan

Prawda to ze Pani Ola HR ma romans z Managerem Pawłem? Bo na papierosku sie tak mocno przytulali ze hihihaha

stary wyjadacz
@Donatan

Romans? Spotykają się to żaden romans Ona wolna On też to chyba coś całkiem normalnego kiedy im ku sobie.

xxx

Co wy chcecie od Br.robi swoje stara sie jak tylko moze a wam jeszcze zle?Czego wy oczekujecie ze wszyscy beda sie wam klaniac?

walićwas

Dajcie ludziom żyć...Pamiętajcie o sobie? Czy ktoś czegoś nie napisze

takatam...

Alibaba zajmij się lepiej swoimi rozbójnikami a nie....Nie muszę być jej córką czy synem by wiedzieć czy chce współpracować z taką liderką czy też nie...a co zazdrościsz, że ma taką opinie wśród ludzi ze swojej zmiany? uUu...widzę, że zabolały Cię takie słowa bo do Ciebie widocznie nikt takich nigdy nie kierował dlatego wyczuwam tak mocne wzburzenie...w takim razie polecam terapie albo mocne leki skoro nie potrafisz znieść faktu, że ktoś może kogoś innego doceniać niż Ciebie... :D

alibaba

o czyżbyś była jej córką ? a może synalek kij z tym

takatam...

Powiem Wam tylko tyle..."Nikt nie jest idealny, ale lepszej od Anety nie ma". Może i nie ma takiej wiedzy jak Ania S, ale ma wiele innych zalet...przynajmniej potrafi rozmawiać z ludźmi i potrafi wybronić swoich pracowników. Wiecznie Wam źle i tylko narzekacie a gdyby Was dać na obcy Wam zupełnie dział do ludzi, których nie znacie, ciekawe jak Wy byście się sprawdzili...Ona przynajmniej się stara i podchodzi do ludzi z sercem i zrozumieniem. Tych cech nie da się nabyć w tydzień a wiedze tak. Lider to nie taka osoba co bezbłędnie zna maszyny od postaw a taka osoba, która potrafi walczyć o swoich pracowników - a ona potrafi. Ja uważam, że się nadaje, bo nie każdy ma predyspozycje do bycia liderem grupy...ona jedyna potrafi sprzeciwić się panu P i walczy o dobro pracownika. Bujajcie się... ;)

ursi
@takatam...

nie prawda ale i tak najlepsza jest gruba ela smiac mi sie chce jak lize tylek stasikowej na kazdym kroku!!! zal pl

@ursi

Masz prawo do własnego zdania, ja tam do A.R. nic nie mam. Jest jaka jest i już. Ania w sumie też nie jest najgorsza w porównaniu do Basi czy Brydzi z góry. A jeśli chodzi o Ele to bez komentarza bo ona ważnej funkcji nie pełni w tym zakładzie. Co myślicie o tym nowym kierowniku Darku?

Tofi

Szkoda że kierownik Porębski odszedł, on mógł zrobić porządek. Gdyby nie on to Marcinek by nas wykończył.

taa jasne
@Tofi

Gdyby pan Por. był to pewnie juz dawno by go zwolnili jak wszystkich powoli w tej firmie. w zyciu by sie tam nie utrzymał biorac pod uwage ze za inteligentny to on nie byl.

Koza
@taa jasne

Skoro Ty jesteś tak inteligentna, to dlaczego nie zmienisz pracodawcy i rozwiniesz skrzydła w innej firmie - pewnie nie możesz, bo po zawodówce to tylko DDPL ci pozostało. Widzisz ci mało inteligentni sobie radzą, a ci najbardziej inteligentni gniją w DDPL.

jeb
@Koza

przyganial kocioł garnków znasz to?

Głos pracowników

Pamiętacie ile miał kasy ten śmieszny Marcinek na Key Set. On dostał 5500 brutto miesięcznie od Grubego. Ciekawe jak kształtują się pensje pozostałych liderów - może Krzysiu na magazynie ma tyle samo.

wiesia

A co z Daniele m czy to prawda że dostał wypowiedzenie a więc Aneta straci poparcie

petarda

to fakt czemu jeden leader za te same pieniądze może robić coś a drugi nie np magazyn sprzedaży jeden robi drugi siedzi cala dniowke i nie robi zlecęn bo nie ma o tym pojęcia

petarda

to fakt czemu jeden leader za te same pieniądze może robić coś a drugi nie np magazyn sprzedaży jeden robi drugi siedzi cala dniowke i robi zlecę n bo nie ma o tym pojęcia

Zostaw merytoryczną opinię o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 565 ocen.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.