SGSP Dział Administracyjno-Gospodarczy

Opinie o SGSP Dział Administracyjno-Gospodarczy

Ryszard

Czekamy z niecierpliwością na nowego kierownika logistyki. Czekamy też na zmianę Kanclerz bo dalej tak być nie może aby osoba z zarzutami niegospodarności, wciąż zatwierdzała wszystkie wydatki uczelni.

toni
użytkownik zarejestrowany

Cześć wszystkim. Wydaje mi się , że jeszcze kilka lat temu firma nie była gotowa na to , aby spokojnie radzić sobie w tej branży. W tej chwili jest zdecydowanie lepiej

Wojtek

Jest oferta na kierownika logistyki, zapraszam tych co lubią być mobingowani i nie mieć własnego zdania.

Robert

Ustawiony pod kogoś. Bo nikt ze szkoły nie przyjdzie, bo wie, że żadnej decyzji nie podejmie, bo ona będzie je podejmować, bez podpisywania niczego.

marek

Kolejna oferta pracy, już nie na zastępcę kierownika logistyki (nie udało się), a tylko kierownika technicznego (obowiązki te same) ale wciąż z tą kanclerz na czele ... wiec obawiam się, że i teraz nic z tego nie będzie, gdyż ona wciąż szaleje ... chora osoba, furiatka, niszczy wszystkich z wyjątkiem męża.

Dariusz

właśnie szukają zastępcy kierownika logistyki (mundurowego), kierownika właśnie "wykańcza" obecna kanclerz, ciekawe czy ktoś przyjdzie (nie jest to pierwsze ogłoszenie ale jakoś nikt nie przychodzi, a wystarczyłoby zmienić kanclerz) czy już proces rekrutacji ustawiony jest pod kogoś, (kanclerz chyba nie ma już komu wydawać poleceń bo nikt nie chce z nią współpracować) życzę sukcesów w rekrutacji

Marek

Dopóki nie odejdzie obecna kanclerz dwojga imion nie ma co się tu starać o pracę, rozdmuchała biurokrację, brak planowania na przyszłość, mobing podwładnych, decyzje zeminia każdego dnia, poprawia wszytskich i wszystko na swój sposób co nie zawsze wychodzi na dobre, jak trzeba próbuje zmeniać dokumenty, traktuje swoich podwładnych jak ...., pracownicy pracują na sprzęcie przestażałym, jeśli w ogóle go mają, bez znajomości nic nie da się osiągnąć ani sprawnie pracować. Psychicznie bardzo wyczerpująca praca, gdyby nie nieniektórzy współpracownicy (dobrze, że jest ich wielu) to nie było by sensu tutaj pracować. Pensje marne nawet jak na budżetówkę, mundurowi mają dużo lepiej.

Zostaw opinię o SGSP Dział Administracyjno-Gospodarczy - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SGSP Dział Administracyjno-Gospodarczy