mLingua Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o mLingua Sp. z o.o.

Zuzanna

@oj to ważne, że w firmie są organizowane przydatne szkolenia. Dalej pracujesz w firmie? Chętnie poznamy więcej szczegółów na temat warunków zatrudnienia w mLingua Sp. z o.o.

oj

Pewnie, że szkolenia są całkiem przydatne, ale najważniejsze jest to, że można u nich w pełni liczyć na stabilne zatrudnienie. Ciekawe tylko czy wypłata terminowa, bo jednak zalezy mi na tym, żeby dostawać na czas.

Opinie z pierwszej ręki są dla nas szczególnie cenne! Bądź pierwszy i podziel się swoim zdaniem z innymi użytkownikami.

Zostaw opinię o mLingua Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mLingua Sp. z o.o.