Ravel

Opinie o Ravel

Cookiemonster

pracowałam tam trochę dłużej i sadze ze mogę się na ten temat wypowiedzieć.Oprocz tego ze kierowniczka byla tragiczna, zwalala cala robote na pracownikow i jeszcze zagarniala 60% prowizji(za co?nie wiem), to jeszcze placa grosze, a wymagaja jakby placili ci co najmniej 1500 podstawy. Zero szacunku dla pracownika, wszystko chca na wczoraj, masz rezygnowac z wolnego, a jak Tobie cos trzeba to maja Cie....gdzies. Jedynie fajno bylo, ze ekipa byla super ( kierownik to osobna kategoria;P).

Zostaw opinię o Ravel - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ravel