Promet Anna Czarnecka

Łódź

Opinie o Promet Anna Czarnecka

DyrektorTomekToPajac

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie. Nikomu jej nie polecam. Pracowałem tam rok i to było o rok za dużo. Żadnej organizacji, wszystko w pośpiechu, dyrektor ciągle lata jak wściekły pies i drze się na wszystkich. Pieniądze śmieszne i próbują zatrudniać ludzi na czarno. Skarbówka powinna ich zamknąć za ich przekręty.

satan

TO JEDEN WIELKI [usunięte przez moderatora] WSZYSTKO ROBI SIE NA SZYBKO ZADNEJ ORGANIZACJI .A TEN ŁYSY DYREKTOR TO NIEPOROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI MUSISZ UMIEC WSZYSTKO BUDOWLANKE, SLUSARKE TOKARKE WTEDY Z ŁASKI DOSTANIESZ 10 NA GODZINE HAHAHAHA TOTALNY SYF TYLE MAM DO POWIEDZENIA.

Zostaw opinię o Promet Anna Czarnecka - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promet Anna Czarnecka