Cassioli Polska Sp. z o.o.

4.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cassioli Polska Sp. z o.o.

Firma Cassioli Polska wyróżniona w prestiżowym rankingu
„Diamenty Forbesa” 2022

Z dumą informujemy, że nasza firma otrzymała kolejne, bardzo prestiżowe wyróżnienie, jakim jest „Diament Forbes” 2022.
Diamenty Forbesa to zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. W zestawieniu znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Wyróżnione przedsiębiorstwa są podzielone według województw.
Wyniki rankingu „Diamenty Forbesa 2022” zostały opracowane w redakcji na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. Wśród kluczowych kryteriów są m.in. wyniki finansowe za lata 2016 – 2020, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Statuetkę, podczas Gali Diamentów Magazynu Forbes w Pabianicach, odebrał Członek Zarządu Pan Mario Roghi.

Tytuł ten jest potwierdzeniem znalezienia się w gronie najlepszych firm w Polsce i tym samym potwierdzeniem naszej stabilności finansowej i wiarygodności dla naszych Klientów oraz Pracowników.

Dziękujemy za zaufanie.

@Qck

Dziękujemy Ci, że wyraziłeś swoją opinię. Jeśli chodzi o feedback w procesie rekrutacji jest to u nas standardem, że informujemy Kandydatów o wyniku rekrutacji. Staramy się, aby ten proces przebiegał w atmosferze szacunku dla Kandydatów. Tak to u nas działa. Przykro nam, że nie możesz dołączyć do naszego Zespołu w tym momencie, ale zapraszamy Cię do śledzenia naszego profilu i obserwowania ofert pracy sukcesywnie zamieszczanych na portalach. Dziękujemy raz jeszcze za Twój głos i za to, że doceniasz nasze starania! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Cassioli Polska

Qck
Kandydat

Aplikowałem jakiś czas temu na stanowisko konstruktora niestety firma nie była zainteresowana moja osobą (trudno zdarza się) więc co do samej pracy nie mogę się wypowiedzieć natomiast dużym plusem jest chociażby to że jako jedna z nielicznych firm potrafi wysłać wiadomość zwrotna o swojej decyzji. :-)

Pracuję w Cassioli Polska od półtora roku i widać że ciągle inwestują i cenią ludzi chętnych do pracy. Jest możliwość rozwoju zawodowego i nawet na poziomie ekonomicznym, dobrze płacą. Czuję się świetnie w porównaniu z tym, gdzie wcześniej pracowałem.

pracownik 9 letni

W firmie Cassioli Polska pracuje od 9 lat czuję się tu bardzo dobrze, jest to firma bardzo profesjonalna, punktualna w wypłatach wynagrodzenia z pracownikami powyżej 80 osób tylko w oddziale w Polsce mająca zamówienia na całym świecie. Od nowego roku opócz sytemów benefitowych typu ok system, firma oferuje rownież pakiet opieki zrowotnej i ubezpieczenie.

Piter Nowy wpis
Kandydat

Mam pytanie jak dużo projektów ma na głowie project manager i dlaczego ciagle szukaja project managera, taka rotacja czyli cos jest nie tak , oczywiscie nie z ludzmi.

Witold Nowy wpis
@Piter

A co ile widzisz nowe ogłoszenie? Może to ta sama rekrutacja ciagle i nikogo nie znaleźli?

Nowy wpis

Firma Cassioli Polska wyróżniona w prestiżowym rankingu
„Diamenty Forbesa” 2022

Dziękujemy za zaufanie.
Nowy wpis

Aktualność
Buongiorno! Ciao a Tutti!
Dzień dobry! Witajcie!

Chcielibyśmy Was poinformować, że z inicjatywy Zarządu, w naszej firmie ruszył kurs języka włoskiego finansowany przez pracodawcę.
Ze względu na olbrzymie zainteresowanie wśród pracowników, utworzyliśmy dwie grupy liczące po kilkanaście osób.
Cieszymy się, że nasi pracownicy tak licznie przystąpili do nauki i chcą poszerzać swoje umiejętności.

Język włoski towarzyszy nam na co dzień w firmie, słychać go na korytarzach, w biurach a w połączeniu z unoszącym się od rana zapachem włoskiego espresso sprawią, że u nas poczujecie się jak w Italii:)

Arrivederci! Saluti

Pozdrawiamy
Zespół Cassioli Polska
potencjalny pracownik
Kandydat

Witam, czy znajomość języka angielskiego oraz włoskiego jest konieczna do podjęcia pracy na stanowisku asystenta ds. zakupów?

@potencjalny pracownik

Witaj, na stanowisko asystenta ds. zakupów poszukujemy kandydatów ze znajomością j. angielskiego. Znajomość j. włoskiego jest w naszej firmie zawsze mile widziana, ale tylko na niektórych stanowiska wymagana. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozdrawiamy, Zespół Cassioli Polska

Karol
@Cassioli Polska Sp. z o.o.

Ja znam język włoski, uczyłem się go przez 3 lata w liceum. Na jakich stanowiskach jest on wymagany?

@Karol

Szanowny Panie Karolu, znajomość języków obcych w naszej firmie jest mile widziana, aczkolwiek są ważniejsze kryteria które wpływają na pozytywną decyzję o zatrudnieniu. Jeśli jest Pan zainteresowany dołączeniem do naszego Zespołu, zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji oraz przesłania CV na adres: hr@cassioli.com.pl Pozdrawiamy, Zespół Cassioli Polska

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cassioli Polska Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Elektrotechnik - Projektant (Projektant Systemów Automatyki)? Podziel się swoimi wrażeniami!

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Cassioli Polska Sp. z o.o.?

@Pytanie

Dziękujemy Ci za Twoje pytanie i zainteresowanie naszą firmą. Tak, jeszcze przed pandemią firma z własnej inicjatywy organizowała wigilie pracownicze oraz raz do roku luźne wyjście integracyjne. Pandemia nieco ograniczyła te możliwości, ale z pewnością takie spotkania powrócą do naszego zwyczaju. Musimy przyznać, że nasi pracownicy są zgrani i chętnie widują się także poza pracą. Poszczególne działy dbają o koleżeńską atmosferę organizując we własnym zakresie spotkania, wyjścia na rolki, spływy kajakowe czy biorą udział w imprezach sportowych. Zawiązują się w ten sposób wieloletnie przyjaźnie. Takie aktywności zdecydowanie jednoczą nasz Zespół i pokazują, że nie samą pracą żyjemy w Cassioli Polska:)

Qck

@Qck

Szanowni Państwo!

Z dumą informujemy, że firma Cassioli Polska została wyróżniona w kilku konkursach organizowanych przez Instytut Europejskiego Biznesu. Każdego roku Instytut analizuje dane finansowe przedsiębiorstw w całej Polsce. W publikowanych rankingach wyróżnia firmy spełniające kryteria przyznania tytułu. Rankingi, w których zdobyliśmy wysokie miejsca zostały opublikowane przez redakcje Portalu Przedsiębiorców "Europejska Firma".

I tak Cassioli Polska może poszczycić się następującymi tytułami:

* Brylant Polskiej Gospodarki 2021 Województwa Łódzkiego - przyznawany firmom, których oszacowana wartość rynkowa wynosi więcej niż 10 mln zł,

* Efektywna Firma 2021 Województwa Łódzkiego - tytuł przyznawany firmom, których stosunek zysku netto do przychodów wynosi w przyjętym okresie więcej niż 5%,

* Gepard Biznesu 2021 Województwa Łódzkiego - tytuł przyznawany firmom, których średnia z dynamik przychodów i zysku netto wynosi w przyjętym okresie więcej niż 10%,

* Mocna Firma Godna Zaufania 2021 Województwa Łódzkiego - tytuł przyznawany firmom wyróżnionym równocześnie w konkursach Efektywna Firma i Gepard Biznesu.

Otrzymaliśmy je na podstawie analiz danych finansowych firm z całej Polski, a nasza firma została doceniona spośród ponad tysiąca innych z województwa łódzkiego.

Tym bardziej takie wyróżnienie jest dla nas wyjątkowe i świadczy o tym, że strategia rozwoju firmy i sposób zarządzania pozwalają na zbudowanie przewagi konkurencyjnej i osiągnięcie najlepszych wyników.

To również cenna informacja dla Nas jako zespołu, że tworzymy coś wyjątkowego.

Dziękujemy!

Cassioli Polska Sp. z o.o. rekrutowała niedawno na stanowisko Manager. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

Jaki jest wkład kierownictwa Cassioli Polska Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

@Pytanie

Witaj, Wszelkie zmiany, jakie zachodzą w naszej firmie, w tym te dotyczące benefitów, paczek dla pracowników, spotkań integracyjnych, modernizacji biura itp., są zatwierdzane przez kierownictwo Cassioli Polska. Niektóre propozycje są inicjowane bezpośrednio przez kierowników, inne – przez pracowników. Pracownicy mogą zgłaszać swoje uwagi i sugestie m.in. poprzez „skrzynkę życzeń i zażaleń”, a także w trakcie bezpośrednich spotkań z szefostwem. Zarząd Cassioli Polska nieustannie stara się dbać o to, by wszystkim pracownikom komfortowo i miło spędzało się czas w pracy – na przestrzeni ostatnich lat widać, jak bardzo się zmieniliśmy, ile mamy nowych osób w zespole, a także jakie benefity im oferujemy :) Wraz z rozwojem firmy z pewnością będzie przybywało kolejnych inicjatyw i propozycji benefitowych. Jednocześnie musimy przyznać, że tworzymy naprawdę zgraną grupę pracowników, co samo w sobie umila nam czas pracy! Pozdrawiamy, Zespół Cassioli Polska

Aktualność
Chcielibyśmy podzielić się z Wami miłą informacją - Cassioli Polska znalazła się w gronie laureatów plebiscytu Dobra Firma 2021, organizowanego przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. Zostaliśmy wyróżnieni w kategorii Najlepszy InnowatorWojewództwa Łódzkiego  – Firmy Małe. Nagrody w plebiscycie przyznawane są firmom, których działania  w obszarze przedsiębiorczości, zarządzania i innowacyjności zasługują na szczególne uznanie. Zespół Ekspertów ZPiP bazuje na twardych danych finansowych, biorąc jednocześnie pod uwagę m.in. profil działalności, potencjał innowacyjny i rozwojowy oraz reputację firmy.

Na uroczystej gali 2 grudnia wyróżnienie dla Cassioli Polska odebrał Członek Zarządu – Mario Roghi.

Jest nam niezwykle miło, że zostaliśmy uhonorowani tytułem Dobrej Firmy – obiecujemy nie zwalniać tempa i dalej prężnie się rozwijać.

Dzień dobry Wszystkim!

Dziś Mikołajki, a do nas właśnie dojechały świąteczne paczki dla Pracowników pełne włoskich przysmaków. Paczki z okazji Świąt Bożego Narodzenia to już nasza tradycja. Zobaczcie jak prezentują się w tym roku!

Radosnych Mikołajek!
Zainteresowany
Kandydat

Czy firma oferuje jakieś dodatkowe benefity? Typu bony na święta, multisport, dofinansowanie do okularów?

@Zainteresowany

Witaj Zainteresowany! Tak, nasza firma oferuje swoim Pracownikom m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, pakiety sportowo-rozrywkowe, paczki bożonarodzeniowe (pełne włoskich przysmaków), dofinansowanie do okularów. Cały czas poszerzamy listę benefitów, organizujemy wyjścia firmowe; podejmujemy również inicjatywy, dzięki którym Pracownikom jeszcze milej spędza się czas w pracy, np. obchody Tłustego Czwartku czy stworzenie biblioteczki firmowej. Zachęcamy do śledzenia naszych ogłoszeń i aplikowania do naszej firmy. Pozdrawiamy, Zespół Cassioli Polska

Jak jest z pakietem medycznym w Cassioli Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

@Pytanie

Witaj, dziękujemy za Twoje pytanie. Oczywiście istnieje możliwość dołączenia rodziny do opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, a także pakietów sportowych. Pozdrawiamy, Cassioli Polska

Pracowity

Pracuję w Cassioli od jakiegoś czasu i uważam, że firma miło się zmienia i rozwija. Zespół jest bardzo fajny, ostatnio było wyjście firmowe. Mój poprzedni pracodawca nie organizował wcale takich rzeczy. Tutaj jest sporo benefitów i da się normalnie dogadać z kierownictwem. Pewne rzeczy można zmienić, ale nigdzie nie jest idealnie. Ja jestem zadowolony.

Czy Cassioli Polska Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

@Pytanie

Cassioli Polska oferuje swoim Pracownikom zarówno dostęp do pakietów sportowo-rozrywkowych znanego operatora tego typu programów, jak i bezpłatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie. Katalog benefitów jest wciąż poszerzany :) Pozdrawiamy, Cassioli Polska

Adam
@Pracownik

Jakich pracowników szukają?

@Adam

Szukają pracowników na różne stanowiska. Firma ma dużo pracy, zarówno w biurze, jak i na produkcji.

Ex

Postaw diagnozę.Jak to jest że jak przychodzi nowy pracownik to nie przyprowadzi nikogo.A jak ktoś odchodzi to inni do niego dzwonią i pytają czy nie ma stanowiska pracy dla nich w jego nowej pracy.

Ala
@Pracownik

Jak się wcześniej pracowalo w garazu u mietka za najnizsza krajowa jako student lub absolwent no to rzeczywiście dobrze płacą. A znasz srednia pensje w Łodzi? Podwyżcie nam zarobki oraz dajcie podwyzki inflacyjne

@Ala

Witaj Ala, Pragniemy zapewnić, że jako pracodawca doceniamy pracę naszych Pracowników, co przekłada się na ich zarobki. Wszystkie wynagrodzenia ustalane są wspólnie z Pracownikami. Osoby posiadające doświadczenie i angażujące się w swoją pracę mogą liczyć na zarobki zdecydowanie przewyższające średnie pensje w Łodzi, o których piszesz. Na bieżąco staramy się również podwyższać wynagrodzenia Pracowników i prowadzić system premiowy, by dopasowywać się do zmieniających się realiów. Jeżeli jesteś naszym Pracownikiem i nie jesteś zadowolony ze swoich zarobków, to jesteśmy otwarci na rozmowę z Tobą – bezpośrednio w firmie, a nie na forum. Wspólnie postaramy się znaleźć satysfakcjonujące dla obu stron rozwiązanie. Pozdrawiamy, Cassioli Polska

Witajcie! :)

Miło nam powitać Was na GoWorku. Cieszymy się, że szukacie informacji na temat Cassioli Polska i chcecie dzielić się z nami swoimi opiniami.

Jesteśmy otwarci na merytoryczną dyskusję, gotowi do rozwiewania Waszych wątpliwości i udzielania informacji na temat interesujących Was kwestii. Zależy nam jednak, by prowadzony tutaj dialog oparty był na wzajemnym szacunku. Pamiętajcie, że każda wolność kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiego człowieka. Nie możemy akceptować komentarzy, które obrażają czyjeś uczucia, szkalują czyjeś imię, zawierają pomówienia i oszczerstwa bądź ujawniają informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa. Wszystkie tego typu wypowiedzi – łamiące polskie prawo oraz regulamin GoWork.pl – będą archiwizowane przez Administratora.

Chcemy tworzyć z Wami płaszczyznę wzajemnej komunikacji, dostarczać Wam informacji na temat naszej działalności i jednocześnie dostawać od Was wskazówki co powinniśmy poprawić. Nasza firma nieustannie się rozwija – jest to dla nas duże wyzwanie, któremu staramy się jak najlepiej sprostać. Wasze opinie są dla nas ważne, by nie popełniać błędów lub starać się wyciągać z nich wnioski na przyszłość. Aby było to jednak możliwe dyskusja musi być merytoryczna i zbudowana na szacunku, dlatego bardzo prosimy Was o zachowanie kultury wypowiedzi.

Zapraszamy Was również do bezpośredniego kontaktu z nami pod adresem: hr@cassioli.com.pl. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie, opinie i zapytania.

Dziękujemy, że jesteście z nami! Zachęcamy Was do śledzenia informacji na nasz temat i obserwowania naszych aktualnych ogłoszeń o pracę, a także do zadawania nam pytań i dzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Serdecznie pozdrawiamy,

Zespół Cassioli Polska Sp. z o.o.

obiadek

wcześniej było oczywiście dobowe wyliczenie i dodam lub 3 tygodnie robocze licząc po 40 godz.tygodniowo

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Cassioli Polska Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

haha
@Pytanie

W Wigilię masz dzień z urlopu

Zostaw merytoryczną opinię o Cassioli Polska Sp. z o.o. - Łódź

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Cassioli Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cassioli Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cassioli Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cassioli Polska Sp. z o.o.