Bytom

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hanpol Zbigniew Czekaj Kazimierz Horbulewicz S.J.

nowa

Miałam okazje pracować tam tylko przelotnie w razie potrzeby i większego zapotrzebowania. Smutne, że Ci najnormalniejsi w firmie traktowani byli jak intruzi, a te ci*py (mowa o facetach), którzy byli ostatnimi chamami i widać było, że w życiu edukacji to nie zaznali, czuli sie bezkarni. Tylko jak trzeba było sie odezwać to milczeli jak potulne owieczki. Kasa jak kasa, za tą prace żadna rewelacja, ale mogło być i gorzej. Niestety nie miałam okazji w pełni poznać pracy, bo za krótko tam zabawiłam, ale może to i dobrze.

Loki

Hanpol jest firmą rodzinną, dlatego obca osoba ma trudno, aby się tam dostać. Co do szefostwa, to brak zainteresowania wobec ich odnośnie produkcji i pracowników. Można rzec, że mają "mocne zaufanie" dla osób w biurze i do pewnych osób na produkcji. Dlatego robią co chcą. Dopóty wszystko się kręci i kasa płynie, to mają wolną rękę. Atmosfera w firmie jest tragiczna, wazeliniarstwo donoszenie na innych jest codziennością w owej firmie. Czasami bywa, że są opowiadane bzdury, aby pogorszyć wizerunek innej osoby. Brak poszanowania i kultury osobistej. Jeśli chodzi o kwestię pracy na produkcji, to czysta monotonia. Brak motywacji dla pracowników na produkcji niby jest premia uznaniowa, ale jest nieadekwatna do uzyskiwanych wyników. W firmie pracuje się na 3 zmiany. Warunki umowy, to podstawa + premia uznaniowa.

Greg

Rekrutują w okresie jesienno-zimowym, wtedy pracy jest najwięcej. Warunki umowy i kasa są spoko, ale atmosfera...tragiczna. Same znajomości i w ten sposób najłatwiej dostać tam prace. Dodam, że praca do tego stopnia po znajomości, że szef czasem nie wie kogo zatrudnia. Osoby w biurze trzymają władze. Wzajemnego poszanowania nie ma tam wcale. Jedynie niezłe premie i umowa o prace nadrabiają. Ale tak jak wspomniałem premie dobre są w okresie jesienno-zimowym, a ludzie są nieżyczliwi w większości. Obgadywanie, donoszenie na porządku dziennym. Szczególnie Ci na wyższych stanowiskach potrafią uprzykrzyć życie. Chociaż ostatnio słyszałem, że i na kasie zaczęli oszczędzać, ale tego nie jestem pewien. A co do pracy na produkcji...monotonia. Dodam jeszcze, że czasami jest sie zmuszonym do pracowania w parach z osobami nie do zniesienia. Już pomijam fakt, że normy BHP to sie tam łamie na każdym kroku. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hanpol Zbigniew Czekaj Kazimierz Horbulewicz S.J. - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hanpol Zbigniew Czekaj Kazimierz Horbulewicz S.J.