Sunday Fotowoltaika (Sunday Polska Sp. Z O.O.)

Opinie o Sunday Polska Sp. z o.o.

PiterK

Mogę z ręką na sercu powiedzieć, że to firma naprawdę przyjazna Klientowi. Od początku Klient poinformowany jest co jest mu potrzebne, ile to będzie kosztować, a także ile zaoszczędzi. Co więcej, Konsultanci pomagają dobrać odpowiedni sposób finansowania instalacji fotowoltaicznej. Fajna firma!

zybi

Jestem bardzo zadowolony z montazu fotowpltaniki. na moim dachu ,super ekipa z Kosciezyny sprawna zgrana ekipa solodna i fachowe podlaczenie super jestem zadowolony polecam w/w firme i fachowcow . Pam Mariusz sympatyczny czlowiek doradzi podpowie mily gosc mialem przyjemnosc rozmawiac przez telefon z firma mili ludzie ,Nie wierze w zle opinie solidni ludzie pozdrawiam Zybi

Krystian

W zeszłym miesiącu montowali mi fotowoltaikę. Naprawdę szybko poszło. Bez zastrzeżeń. mam do instalacji aplikację, na której monitoruję ile prądu wytworzyły panele pv. Na plus.

Polecam pana Rafała z Kielc. Wszystko wyjaśnił, montaż był po 3 tygodniach , teraz czekamy na wymianę licznika.Polecamy

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sunday Polska Sp. z o.o. na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Olo

Firma i instalację są ok robili u mnie brak zastrzeżeń

Zadowolny pracownik

Posluchajcie zazdrosne małe trole ta firma jest w pozadku zrozumcie to to pracuje tu i jest ok praca i instalację są w tu ok przerobilem Kraków Warszawę tam jest (usunięte przez administratora) w montażu i pracy

Polecam Sunday Polska. Byłem zielony w temacie fotowoltaiki. Na bezpłatnej konsultacji konsultanci powiedzieli mi - jaką moc musi mieć moja instalacja, ile będzie mnie to kosztować, ile odliczę dzięki uldze inwestycyjnej, no i ile zaoszczędzę na zielonym prądzie. Jeszcze raz polecam.

Borys

Dobry monter elektryk, monterzy na dachu młodzi ale zwinni, ale widać że się uczą fachu, ale dach ceramiczny pomontowali panele dobrze. Trochę ten montaż trwał - 2 dni 16 paneli ale jestem zadowolony.

Polecam. Umowa podpisana z panem Rafałem na koniec kwietnia. Po 3 tygodniach przywieżli panele i elementy. W następnym tygodniu był montaż. Dach cetamiczny. 4kW. Montowali 2 dni. Świętokrzyskie.

Magdalena

Ostatnie komentarze pochodzą od klientów Sunday Polska, a może jest tu ktoś z pracowników tej firmy i chciałby wyrazić swoją opinię na temat warunków zatrudnienia? Sunday Polska prowadzi aktywny profil na Facebook'u. Tutaj możecie śledzić dodawane przez firmę posty: https://www.facebook.com/pages/category/Solar-Energy-Service/Sunday-Polska-Twoja-Elektrownia-S%C5%82oneczna-187222522050499/

roman123

Nie polecam! Początek realizacji 06.12.018 do dnia dzisiejszego realizacja nie została zakończona (28.02.2019). W chwili obecnej czekamy na wymianę falownika. Każdy kontakt z firmą kończy się odsyłaniem od pracownika do pracownika. informacja, od 3 tygodni informacja, że pracownik w ciągu tygodnia przyjedzie. Czas oczekiwania na dokumentację, trwał ponad miesiąc. Po póki firma nie dostała pieniędzy, wszystko było zgodnie z umową. Po uzyskaniu zapłaty, kontakt jest ograniczony i ciągłe zbywanie.

poiko
@roman123

To jest tak jak się sprzedaje paździerz i nie ma się swoich instalatorów, krótkie życie wróżę

Zbigniew
@poiko

U mnie instalatorzy pościeli przyłącze WLZ - tu zrobili mostek i tak pozostawione kable zostawili w styropianie ????????????właśnie wysłałem firmie zadanie zwrotu nakładów za naprawę lub widzimy się w sądzie ????????????

Zbigniew
@Zbigniew

Pocieli ????????(uszkodzili) WLZ aż upaliło linki na słupie ????????????

Stefan
@roman123

Słyszałem podobną opinie o tej firmie!

Sun

Ja k teraz w firmie ? Polecacie ?

@Sun

nie

Marian
@anonymous

A jakiś merytoryczne uzasadnienie?

@Marian

Młoda firma, pracuje na chińszczyźnie, trudno będzie utrzymać się na rynku, zaszłości się za nimi ciągną, na chwilę tak ale na dłużej to wątpię, mimo menedżmentu. W tej branży utrzymają się producenci europejscy - reklamacje nie do utrzymania.

@Marian

...no i uczą sprzedaży fotowoltaiki metodą na garnki.

Marian
@anonymous

Widzę anonimowy kolego, że nie masz pojęcia o rynku fotowoltaiki na świecie. Ale nie będę Cię teraz za darmo edukował, poza tym nie to jest tematyką portalu. Nie podałeś żadnego merytorycznego argumentu dlaczego nie warto pracować w tej firmie. Pracowałeś w niej? Nie zapłacili Ci jakiegoś wynagrodzenia? Żle Cię traktowali jako pracownika? Podaj chociaż jeden fakt albo nie wypowiadaj się w temacie, o którym nie masz kompletnie żadnej wiedzy.

@anonymous

Argument o "chińszczyźnie" jest nietrafiony: - 9 z 10 największych producentów paneli na świecie pochodzi właśnie z Chin, - przytłaczająca większość komórek (cells) będących głównym elementem panela fotowoltaicznego, również produkowana jest w Chinach, - najwięksi gracze sprzedający detalicznie PV w Polsce, łącznie z niemieckim Innogy :), korzystają z paneli ...chińskich. Ten stan rzeczy ma zresztą racjonalne uzasadnienie - poza Chinami robi się głównie montownie z gotowych części importowanych właśnie z Chin - często są to panele słabe jakościowo, bo składane z najtańszych, niskiej jakości komórek, których w Chinach nikt już nie chce kupować i mają status niemalże odpadu. Czy nam się to podoba czy nie, to chińczycy są w tej branży liderami. Porównując do branży motoryzacyjnej - twierdzenie, że to źle, że panele zostały wyprodukowane w Chinach to jest trochę tak, jakby Pan twierdził, że to źle, że samochód został wyprodukowany w Niemczech, czy Japonii.

@anonymous

to wszystko racja ....ale, w Niemczech w sądach jest 90 000 spraw o odszkodowanie za złą jakość paneli ( oczywiście, że nie chińskich he he he ), 65 % audytów w Polsce w ramach dotacji unijnych RPO w roku 2017 r. ( za rok 2014 ty ) zakwestionowały zakładane wyniki produkcji prądu z paneli a tym samym oszczędności CO2 itp.itd. i gminy muszą zwracać dotacje. Jakość komponentów - ogniwa i moduły - to jedno a ich montaż to drugie. Chińczycy jak Japończycy z czasem z ilości przejdą w jakość ale to jeszcze trochę potrwa.

szukający pracy
@anonymous

ale w roku 2014 nie było chyba projektów na panele w gminach w Polsce, tylko kolektorowe..... i jakoś to chyba nie ma związku z pracą w tej firmie? :/

riko

racja

Konrad

Tylko ten nie popełnia błędów kto nic nie robi!!! Ważne, że dobrze się pracuje.

Iza

Kto z was w ostatnim czasie uczestniczył w rozmowie kwalifikacyjnej do firmy Sunday Polska? Czy możecie opisać jej przebieg i napisać jakie pytania usłyszeliście na rozmowie? Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zawsze warto zapytać o każdy interesujący nas szczegół. To są ważne kwestie dotyczące naszej pracy. Pracownicy często boją się pytać nawet o wysokość zarobków, a przecież pracujemy głównie po to, żeby otrzymywać zapłatę za wykonaną pracę!

Pracuję w tej firmie od początku jej istnienia. Pracodawcy wywiązują się że swych obowiązków wobec pracowników wzorowo.Zespół jest zgrany i zmotywowany. Ja jestem bardzo zadowolony że znalazłem tutaj pracę po tym jak z rynku OZE nagle kilka firm znalazło się w trudnej sytuacji. Sundaypolska dla mnie to firma której można zaufać a stwierdzam to po swoich klientach którzy mają w terminie i z wielką dokładnością robione różnego rodzaju systemy ZOE.

@Andrzej

Jestem zainteresowany pracą w Sunday, chciałbym się dowiedzieć czy jako doradca handlowy będę miał szanse znaleźć tam jakiekolwiek zatrudnienie? Czy są poszukiwani jacyś handlowcy ?

@Michał

Przyjęcia są cały czas .Aplikuj na : biuro@sundaypolska.pl

@Andrzej

dziękuję uprzejmie ! już wysyłam swoje CV !

Przemek

Czyli od może 7 miesięcy ha ha

snsn

dziękujemy za informacje!

Iza

@Pracownik, czy pracownik firmy Sunday Polska może liczyć na premie za dobre wyniki sprzedaży? Czy są to premie kwartalne? Jak oceniasz proces wdrożenia nowego pracownika do pracy, czy zapoznano Cię ze wszystkimi obowiązkami na tym stanowisku i pomagano podczas pierwszych dni pracy? To może być cenna informacja dla innych.

@Iza

Tak, ze wszystkim mnie zapoznano, a model rozliczeń jest konkurencyjny do tych w innych firmach z branży

Ulka

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy i bardzo dziwią mnie niektóre wpisy!!

Rysio
@Ulka

A jest to dobry pracodawca ?

xyz
@Rysio

poczytaj sobie opinię

@xyz

Polecam - dobre warunki pracy, konkurencyjne do innych firm z tej branży

Iza

Osobom wypowiadającym się w wątku o firmie Sunday Polska przypominam o regulaminie forum GoWork.pl Na forum rozmawiamy o warunkach pracy i ofertach pracy. Proszę uprzejmie o trzymanie się głównego wątku dyskusji. Kandydatów interesują informacje dotyczące warunków zatrudnienia, atmosfery w firmie, możliwości rozwoju. Czy możecie coś napisać na ten temat?

Iza

@Ulka, Jakie są według Ciebie największe plusy pracy w firmie Sunday Polska? Czy przez ten czas udało Ci się zdobyć jakieś nowe umiejętności albo poszerzyć swoje doświadczenie zawodowe? Aktualnie młodzi kandydaci poszukują określonej ścieżki kariery oraz równowagi pomiędzy życiem zawodowym a osobistym. Takie informacje są zawsze poszukiwane przez potencjalnych pracowników.

Ulka

Są różne zdania na temat firmy. Ja wiem, że to dobry pracodawca. Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje!

Zostaw merytoryczną opinię o Sunday Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sunday Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sunday Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sunday Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 9 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sunday Polska Sp. z o.o.