Opinie o Firma Romiko Anna Krupa-Kozak Roman Kozak w Rzeszów

counter
4 3 6 5 1
Anonim Nowy wpis

Wyroby tej firmy są ok Jeśli ktoś oczekuje potraw wysokich lotów to trzeba wybrać się do 5cio gwiazdkowej restauracji lub spróbować zrobić samemu. Każdemu smakuje co innego

Tak1Nie1
Pampuszek Nowy wpis

Wyroby firmy Romiko są wyśmienite. Od 6 lat kupuję pierogi,krokiety,gołąbki jak również uszka. Każdemu polecam

Tak3Nie2
Jerry Nowy wpis

Przed 11 grudnia br. zamówiłem w sklepie "Delikatesy Centrum" przy ul. Podkarpackiej w Krośnie 1 kg uszek, 1 kg pierogów z kapustą słodką i 1 kg pirogów z kapustą kwaśną. Sprzedawczyni zapewniała przy tym, że wyroby "Romiko" sprzedają się dobrze. Odebrałem zamówienie w dniu 22 grudnia, a przygotowałem do spożycia w dniu 24 grudnia. Niestety, zepsuliście mi wigilię i w ogóle tegoroczne święta! Takiego świństwa w życiu w ustach nie miałem ani ja ani moja żona! Bo: 1. Uszka - kształt O.K., ale farsz niezjadliwy. Lepka miazga o nieokreślonym smaku. W pewnym momencie żonie zebrało się na wymioty i wszystkie uszka z barszczu wyrzuciła do kosza. Po raz pierwszy w życiu na wigilię spożywała czerwony barszcz z talerza bez uszek łyżką! Uszka miały być z grzybami (w potocznym rozumieniu z grzybami leśnymi), a na etykietce skład m.in. pieczarki! Pieczarka (lub boczniak) z hodowli to nie grzyb. Bo tylko pieczarka leśna bądź polna ma smak, a hodowlana go nie posiada. Zatem, skoro w sklepie 1 kg pieczarek kosztuje 8 zł, to dlaczego za 1 kg niby-uszek zapłaciłem 26 zł? To (usunięte przez administratora) Z jednego, dużego borowika znalezionego w lesie, pokrojonego w plastry i wysuszonego robię ponad 1 kg uszek! A farsz? Rewelacja! Zmielony, doprawiony solą i pieprzem, podsmażony na maśle... Trzeba tylko chcieć. I taki jeden prawdziwy grzyb, gdybym nie znalazł go w lesie, na targu kupiłbym za 3 - 4 zł. 2. Pierogi z kapustą słodką - farsz nijaki, zero smaku. Dopiero przy trzecim pierogu domyśliłem się, że to ze słodką kapustą. Efekt? Kosz... 3. Pierogi z kapustą kwaśną - jak wyżej. W piątym pierogu znalazłem dwa wiórka niby-grzyba. Jakoś żeśmy przetrawili (bo co innego jeść), ale pozostałe 0,5 kg nieugotowanych wylądowało w koszu. Gdybym nie miał innych dań, tj. zupy grzybowej na prawdziwkach, smażonego dorsza i kompotu z suszek poszlibyśmy głodni spać. Moja rada zatem: albo zamknijcie swoją firmę albo wywalcie z roboty sabotażystów, którzy działają na Waszą niekorzyść świadomie albo faktycznie nie mają poczucia smaku lub umiejętności kucharskich. Gówna ludziom się nie sprzedaje!

Tak1Nie
Katarzyna Sowa Nowy wpis
@Jerry

Ma Pan rację jedzenie niestety odbiega daleko od tego co podawane jest na etykiecie. Nigdy więcej nie zakupie w tej firmie wyrobów garmazeryjnych.

Tak1Nie
anonymous

Bardzo dobre wyroby,polecam

Tak2Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Macie wiedzę na temat firmy Romiko S.C. Firma Roman Kozak Anna Krupa-Kozak ? Jak wygląda praca, jak kształtuje się wynagrodzenie w firmie? Dodaj swoją opinię!

Tak23Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Romiko Anna Krupa-Kozak Roman Kozak - Rzeszów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

4/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad