Mega-Hasta Firma Handlowa Bronisław Błaszczak

Zabrze

Opinie o Mega-Hasta Firma Handlowa Bronisław Błaszczak

Praca bez perspektyw na awans i podwyżkę płacy. Właściciel oszczędza na pracownikach, [usunięte przez admina]. Dużo obiecuje nic nie daje.

Praca w tej firmie to pomyłka.Brak możliwości awansu i podwyżki.Szef oszczędza na pracownikach jak tylko sie da. Zwalnia jak ktoś ma inne zdanie niż on.Swoje długi łata kosztem pracowników.Praca w magazynie w zimie bez ogrzewania, w biurze w zimie jest 6 st.C.Płaci marnie.

Zostaw opinię o Mega-Hasta Firma Handlowa Bronisław Błaszczak - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mega-Hasta Firma Handlowa Bronisław Błaszczak