Opinie o Festa Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Festa Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Festa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Festa Sp. z o.o. w Kraków

Czy w Festa Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

hala Nowy wpis

Spółka Festa została zlikwidowana

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Festa Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Hala Nowy wpis

Spółka została zlikwidowana

Hamilton

Trudno jest znaleźć informacje o firmie. Czy firma na pewno mieści się w Krakowie?

hala
@Hamilton

Firma została zlikwidowana.

Paulina

Czy ktoś może potwierdzić czy firma nie istnieje ? Bo nie wiem czy wierzyć komentarzom poniżej

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Festa Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Festa Sp. z o.o.? Ktoś coś?

hala

nie wiem o jaką Festę pytasz, ale Festa sp. z oo. Bosakow 11, praktycznie nie istnieje. Dokumenty o likwidację firmy zostały do sądu.

Szymon

Jakie są godziny pracy w Festa? Jedna zmiana, dwie? Pewnie nie tylko mnie to ciekawi - wasza opinia może być bardzo cenna dla użytkowników szukających tutaj opinii o potencjalnym pracodawcy. Jeśli ktoś może podzielić się informacjami, wskazówkami to będę wdzięczna za pomoc. Na jaką umowę może liczyć nowy pracownik? Czekamy na opinie. @Ela, skąd takie informacje? Czy to jest potwierdzone?

@Szymon

Na 100 % prawdziwa.Firma nikogo nie zatrudnia.Sklep na Bosaków nie istnieje pod szyldem Festy. Jest tam inny sklep z innej sieci.Lokal tam nie był własnością Festy, zostali eksmitowani za długi czynszowe dla własciciela lokalu. Już w niejednej sprawie sądowej uczestniczyłam jako wiadek i z tąd ta wiedza.

@ela

powyższa wiadomość winno być '' świadek ''

Co teraz dzieje się aktualnie w Festa Sp. z o.o. Sklep nr 1 Spożywczy? Ostatni post zamieszczony został 17 dni temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tym pracodawcy?

dobrze rozeznana

Firma w stanie likwidacji.Rozprawy sądowe jedna za drugą.Firma nie posiada żadnego majątku. Sprawy zakładane są przez dostawców przeciwko Kindze, jako prezesowi firmy.Natomiast Natanek i Longa dalej zakładają firmy na tzw słupa i nadal wg swoich zasad funkcjonują.

ela

Spółka Festa jest w likwidacji. Nie zatrudnia pracowników. Jedyną rzeczą jakie się dzieją to ciągłe rozprawy sądowe z powództwa dostawców.

madzia2578

mnie też zostawiła kinia bez wypłaty za 2 miesiące ale najbardziej mi żal tych UKRAINEK co harowały na Bosaków na okrągło za bochenek chleba i teraz chcą ich deportować , bo prezeska kinia zatrudniła je na czarno.jedno się tylko ciśnie na usta o tej grubej bercie . . .

@madzia2578

Witam. Jesteśmy hurtownią zabawek. Mamy wyrok na firmę Festa. Tylko, że komornik ma problem z namierzeniem jej sklepów. Wiemy tylko o sklepie na Bossaków, a podobno ma jeszcze inne. Może Pani się orientuje o innych sklepach. Byłbym wdzięczny. e-mail: tomizabawki@vp.pl tel:731 385 169

app

Uważajcie na te firmę i właścicielkę , dużych gabarytów i odwrotnie proporcjonalnej inteligencji ! za to sprytu jej nie brakuje ! Umie się wygodnie ustawić. Nie płaci ani pracownikom,ani dostawcom.Nigdy jej nie ma , trzeba za nią świecić oczami. Zostawiłam tę robotę i oczywiście nie dostałam wynagrodzenia za ostatni miesiąc.

Zostaw merytoryczną opinię o Festa Sp. z o.o. - Kraków

Festa Sp. z o.o.
  • Marynarska 14