Festa Sp. z o.o. Sklep nr 1 Spożywczy

Kraków

Opinie o Festa Sp. z o.o. Sklep nr 1 Spożywczy

madzia2578

mnie też zostawiła kinia bez wypłaty za 2 miesiące ale najbardziej mi żal tych UKRAINEK co harowały na Bosaków na okrągło za bochenek chleba i teraz chcą ich deportować , bo prezeska kinia zatrudniła je na czarno.jedno się tylko ciśnie na usta o tej grubej bercie . . .

Marcin
@madzia2578 30.05.2015, 10:22

Witam. Jesteśmy hurtownią zabawek. Mamy wyrok na firmę Festa. Tylko, że komornik ma problem z namierzeniem jej sklepów. Wiemy tylko o sklepie na Bossaków, a podobno ma jeszcze inne. Może Pani się orientuje o innych sklepach. Byłbym wdzięczny. e-mail: tomizabawki@vp.pl tel:731 385 169

app

Uważajcie na te firmę i właścicielkę , dużych gabarytów i odwrotnie proporcjonalnej inteligencji ! za to sprytu jej nie brakuje ! Umie się wygodnie ustawić. Nie płaci ani pracownikom,ani dostawcom.Nigdy jej nie ma , trzeba za nią świecić oczami. Zostawiłam tę robotę i oczywiście nie dostałam wynagrodzenia za ostatni miesiąc.

Zostaw opinię o Festa Sp. z o.o. Sklep nr 1 Spożywczy - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Festa Sp. z o.o. Sklep nr 1 Spożywczy