Elpol Sklep Spożywczy

Klewki

Opinie o Elpol Sklep Spożywczy

dudek

Myszy są w tym sklepie,przeleciala pomiędzy moimi nogami,to źle świadczy o wlascicielu.Brud,ubóstwo.Okropnie.

zizi

Czasami tam robię zakupy,czasami sprzedawczyni potrafi oszukać na 0,50 gr.lub 1 zl,kto kupuje niech uważa,cen nie ma więc i ludzi oszukują.Brudno w sklepie,bajzel.Moja znajoma pracowała tam i nie zatrudniajcie się tam,grosze placa.Na czarno zatrudniają,kary powinny być za to.

BINGO

Faktycznie tak jest.I w sklepie brud,nie lad i wokól sklepu.Feeeee.Też kupilem starą wędlinę,miałem podjechać i awanturę zrobić ale powiedziałem sobie,jeszcze raz takie coś i naślę sanepid.:)

Karido

W tym wiejskim sklepie mają starą wędlinę,myją ją jak jest śliska i z powrotem do sprzedaży.Brud i syf w sklepie,widocznie właściciele to brudasy,obiboki,tam codziennie powinien być sanepid itp.organy.Drożyzna,paragonów nie wydają,marne zarobi i umowy śmieciowe.Ta właścicielka jednym słowem brudas,jak w sklepie syf to więc źle świadczy o właścicielach.Ceny z KOSMOSU.Tylko tępaki tam zakupy robią i ludzie bez mózgów.

Zostaw opinię o Elpol Sklep Spożywczy - Klewki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elpol Sklep Spożywczy