Opinie o Firma Handlowa Arka Elżbieta Kijek-Burkot w Ropica Górna

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Handlowa Arka Elżbieta Kijek-Burkot. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Handlowa Arka Elżbieta Kijek-Burkot o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa Arka Elżbieta Kijek-Burkot w Ropica Górna

Zastanawiam się czy w tym roku szukali sprzedawcy może do siebie, bo w zeszłym wiem po ofercie z sieci, że tak. Przyznam, że nie znam tego sklepu z Ropicy, opiszecie go? Jaka występuje teraz atmosfera skoro kiedyś tak odradzali?

Simon Nowy wpis

Witam moim zdaniem Arka jest najlepszym sklepem w okolicach daję 10 szke i pozdrawiam panią KASIĘ

BYŁY PRACOWNIK

NIE POLECAM TEJ FIRMY OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM.Ttraktują pracownika jak (usunięte przez administratora),poganiają,stosują głupie oddzywki. Robi sie wszystko ,jest chaoes,wysokie mniemania w pracy.Jak zrobisz dobrze to i tak bedzie zle. Porażka,Szefostwo mówi fałszywe rzeczy że czegoś nie zrobiles(a było zrobione).Nie polecam firmy!!!

Ewa Nowy wpis
@BYŁY PRACOWNIK

Skoro jest efekt z powodu tego, że zostało coś wykonane to jakim cudem można powiedzieć, że nie? Głupie odzywki tzn., jakie?

Ewa Nowy wpis

Z tym, że ja chyba niczego nie stosowałam? :( Może jednak dla jasności przytoczysz?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Firma Handlowa Arka Elżbieta Kijek-Burkot? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Wiekszość sama odchodzi widząc chaos, brasz szacunku do pracownika i wynagrodzenie ktore za taka prace jest bardzo małe

Szefowstwo ma za nic pracownika, jak i starsi współpracownicy. Ciężka praca głównie wykonywana przez kobiety. Co nie zrobisz to i tak źle. Także odpowiedź sama się nasuwa :)

@Pytania

Głównie przez kobiety? A Panowie czym się wtedy zajmują?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Firma Handlowa Arka Elżbieta Kijek-Burkot? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Wiktoria

Całkiem niedawno pojawiły się dwie oferty pracy od firmy handlowej Arka - można teraz aplikować m.in. na stanowisko sprzedawcy: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/sprzedawca,praca.gov.pl8b1e93d7d1f7c63235fb6d6cf79bbbba,ropica-polska Wiem, iż obowiązuje tam umowa o pracę na okres próbny. Nie wiem natomiast, ile ten ów okres trwa. Może Wy jednak to wiecie? Więcej niż trzy miesiące?

@Wiktoria

Okres próbny to maksymalnie 3 miesiące, czasem zależy jak się podoba praca albo jak się pracownik spodoba szefostwu

Pawel

Chciałbym zapytać jak wygląda praca i zarobki magazyniera? Kurs na wózki musi być? Jakie wynagrodzenie na początku? Są jakieś premię? Proszę o odpowiedź bo interesuje mnie praca na tym stanowisku

@Pawel

Nie wazne czy jestes magazynierem czy sprzedawca, kasa ta sama w zaleznosci od przepracowanych godzin 2700-3000 Magazynier to tak naprawde pracownik od wszystkiego bo i wyklada towar, i doradza klientom i pomaga dziewczynom, skreca szafki, zabawki, sprząta w sklepie i wokoło Wózek widłowy niekoniecznie ale dobrze umiec obsługiwać bo ułatwia pracę, ktora i tak jest chaotyczna

A to 2700-3000 to netto czy brutto? Bo zastanawiam się nad zmianą pracy i nie wiem czy warto przekładać zarobki ponad kulturę pracy? I przepraszam że tak późno odpowiadam ale nie zaglądam na tego typu strony bo jestem tu z przypadku:) jakbyś mógł kolego opowiedzieć czy z twojego punktu widzenia opłaca się tam zachaczyc na dłużej to byłbym wdzięczny:

@Paweł

Brutto jest najnizsza krajowa na umowie do ręki jest 2700-3000, więc owszem w porównaniu no do delikatesów są wyższe zarobki jednak nie są ode adrkwatne do wykonywanej pracy. Raczej każdy kto ma inne możliwosci ucieka z arki i są bardzo zadowoleni ze swojej decyzji

Dziękuję bardzo kolego:) dużo mi pomogłeś, narazie pracy nie zmieniam:)

Wypłata nie współmierna do wykonywanej pracy, chaos i brak organizacji. Szefowa wyznacza 10 zadań na raz do wykonania, biega się po całym sklepie a na koniec i tak jest źle. Brak zahamowania szefostwa w zamawianiu towaru co końcowo przekłada się na pracownika gdzie w ciągu jednego dnia przyjeżdża ten sam towar z 4 różnych hurtowni i trzeba go przekładać na magazynie wg. kolejności daty. Oczywiście w części przeterminowany towar wynika ze zbyt dużej ilości jego zamawiania bo szefowej się spodobało, ale to i tak pracownik jest winien. Brak poszanowania grafiku, szefostwo myśli że "Arka" to cud świata i pracownik ma tak samo myśleć, grafik zmieniany z dnia na dzień. Co do pracowników atmosfera bardzo dobra, wiele znajomości zostanie na dłużej, atmosfera psuta przez właścicieli. Nie polecam pracy w tym miejscu.

Były pracownik.

Praca w Arce jest pracą bardzo ciężką fizycznie w dodatku za nie wielkie pieniądze , nieadekwatne do wykonywanej pracy. Jest to praca dla osób o stalowych nerwach gdyż atmosfera którą stwarzają pracodawcy jest lekko mówiąc daleka od ideału. Wielkie mniemanie o sobie pracodawców i brak szacunku do pracownika sprawiają , że w Arce jest spora rotacja pracowników. Radzę unikać tej firmy. Nie polecam nikomu

Byly pracownik.

Szefostwo ma wysokie mniemanie o sobie mysla ze w arce sie zarabia jak za granica. Zarobki nie adekwatne do ciezkiej pracy, dwulicowe kierowniczki radze unikac tej firmy.

vbnm

Ciężka fizyczna praca za niewielkie wynagrodzenie. Duża rotacja pracowników. Plus to że sklepy są zamknięte w niedzielę.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Arka Elżbieta Kijek-Burkot - Ropica Górna

• Jak się pracuje w Firma Handlowa Arka Elżbieta Kijek-Burkot?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowa Arka Elżbieta Kijek-Burkot tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Firma Handlowa Arka Elżbieta Kijek-Burkot
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • 59
    38-300 Ropica Górna