Salon Orange

Szczecin

Salon Orange

Opinie o Salon Orange

xyz

Pracowałem na infolinii orange i przysługiwała nam przerwa 5 minut co godzinę. Trzeba jeść i chodzić do toalety jednocześnie, bo osobno na dwie czynności nie starcza czasu. Płacą mniej niż w amazonie. Połączenie jedno po drugim wpada co 15 sekund więc praca jak na taśmie nie ma chwili spokoju

Renata

Nigdy więcej! Aby od siebie, aby od siebie!

MB

Witam, Z miłą chęcią polecam salon formowy Orange Szczecin pl. Kilińskiego 1/1B, szczególnie Panią Sylwię, która pracuję i świetnie reprezentuję ten salon. Pani Sylwia, bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Jest solidna i rzetelna, przejrzyście przedstawia oferty oraz bardzo miło traktuje klientów. Srdecznie polecam współpracę z tą Panią.

Zostaw opinię o Salon Orange - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Orange