Salon Orange

Opinie o Salon Orange

xyz

Pracowałem na infolinii orange i przysługiwała nam przerwa 5 minut co godzinę. Trzeba jeść i chodzić do toalety jednocześnie, bo osobno na dwie czynności nie starcza czasu. Płacą mniej niż w amazonie. Połączenie jedno po drugim wpada co 15 sekund więc praca jak na taśmie nie ma chwili spokoju

Maja
@xyz 08.10.2018 15:23

A zechcesz się odnieść również do wynagrodzenia, jakie oferowane jest pracownikom infolinii w Orange ze Szczecina? Czy podstawowa stawka była satysfakcjonująca oraz czy można liczyć na benefity pozapłacowe? Mam na myśli wyższe wynagrodzenie za nadgodziny oraz dofinansowanie do wakacji, np wczasy pod gruszą?

Renata

Nigdy więcej! Aby od siebie, aby od siebie!

MB

Witam, Z miłą chęcią polecam salon formowy Orange Szczecin pl. Kilińskiego 1/1B, szczególnie Panią Sylwię, która pracuję i świetnie reprezentuję ten salon. Pani Sylwia, bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Jest solidna i rzetelna, przejrzyście przedstawia oferty oraz bardzo miło traktuje klientów. Srdecznie polecam współpracę z tą Panią.

Zostaw opinię o Salon Orange - Szczecin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Orange