Browar Jabłonowo Sp.j. Leon i Hubert Buksowicz Włodzimierz Parol

Jabłonowo

Opinie o Browar Jabłonowo Sp.j. Leon i Hubert Buksowicz Włodzimierz Parol

Twardy

Hubert cwany deutschland dodaje sponsorowane strony gdzie negatywa nie dasz ach ta niemiecka precyzja cóż za sowiecka zapłata pracując dla Pana mam nadzieję że dni takich pseudo przedsiębiorców są policzone dość okradania państwa i ludzi. Powodzenia

Twardy

Na bramie brakuje napisu Arbeit mach frei Hubert najniższej krajowej życzę karma powraca i to cie czeka dymałeś ludzi ludzie cię kiedyś wydymają

Twardy

Płaca najniższa krajowa pajda pod stołem .Wyzysk ludzi brak socjalu duże zyski małym kosztem założenie firmy a pracownik po 10 latach pracy sprzedawany dalej jak bydło w średniowieczu ogólnie piwo dla meneli ityle

falabela

Bzdury piszesz.Dyrektora przezwisko to zajac albo Ojciec Dyrektor.Sa gorsze firmy i gorsze kierownictwo.Faktem jest ze na wiele rzeczy przymyka sie oko a tak zwani mechanicy to swiete krowy (WYJATKIEM JEST GRZESIEK BO JEST SOLIDNY KOMPETETNY I PRACOWITY] reszta mechanikow to obsluga maszyn [ brak elementarnej wiedzy niesolidnosc i niedbalosc a w zamian wysokie mniemanie o sobie].Hala jest taka jaka jest. Nie wszystko od razu mozna miec.Mozna kogos nie lubic ale zeby porownywac do gestapowca to trzeba byc debilem.Nikt nikogo do pracy nie zmusza.LUDZIE JESTESCIE WOLNI.

halina

Warunki jak w obozie pracy,brak ogrzewania na hali produkcyjnej,w zimę ludzie przy maszynach pracują w kurtkach,pracownika traktują jak śmiecia,zresztą nie na darmo dyrektor ma przezwisko gestapowiec.

Płaca minimalna krajowa na umowę o pracę, reszta pod stołem, wypłata gotówką. Premie uznaniowe bez papieru. Co do zarobków to do 8 - 10 zł netto na produkcji.

Zostaw opinię o Browar Jabłonowo Sp.j. Leon i Hubert Buksowicz Włodzimierz Parol - Jabłonowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Browar Jabłonowo Sp.j. Leon i Hubert Buksowicz Włodzimierz Parol