Klassa Renata i Michał S.C. Piekarnia

Łeba

Opinie o Klassa Renata i Michał S.C. Piekarnia

Adrian

w piekarni obok była kolejka... Ciekawe gdzie tam obok jest piekarnia!

Aniela

W mojej opinii ta firma była zaufana, dlatego, gdy prosiłam wyraźnie o chleb bez soi, nie spodziewałam się, że zostanę oszukana przez pracownicę tej piekarni. Pomijam, że obsługiwała mnie znudzona, bo najwyraźniej ma swoich ulubionych klientów, co potwierdziło wejście jakiejś wyfiokowanej damulki, gdy ja wychodziłam. O pomyłce, czy też bardziej jawnym oszustwie, zorientowałam się dopiero, gdy wróciłam do domu. Dostałam produkt, który może zawierać soję, chociaż nie mogę jej spożywać, dlatego specjalnie pytałam w piekarni, czy taki chleb dostanę. Moja wina, że nie sprawdziłam,że damulka nie umie czytać, ale tak oszukiwać ludzi chorych na alergię pokarmową to grube przegięcie. Co mi zaszkodzi, niech szkodzi i jej. Odradzam zakupy w tym miejscu, już wiem dlaczego do piekarni obok była taka kolejka, a do tej łajzy nie.

eed

Uwaga to oszust klamca ludzie pala na piekarni przy kotłach pety leżą na ziemi ludzia płaci grosze warunki na pokoju pomiedzy osrodkiem dla bezdomnych a zakladem karnym pomyślcie zanim pojedziecie pozdrawiam serdecznie

Zostaw opinię o Klassa Renata i Michał S.C. Piekarnia - Łeba

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klassa Renata i Michał S.C. Piekarnia