Spustek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Piekarnia Marek Spustek

Księżpol

Opinie o Spustek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Piekarnia Marek Spustek

ona

gorąco polecam produkty tej piekarni, a w szczególności przepyszne ciasta i torty też wspaniałe

rr

Pernik wyborny, bulki francuskie super, kapusniaki tez a najlepsze gorace buleczki maslane

Klientka Katarzyna

W życiu nie widziałam i nie jadłam ubozszych cebularzy.Kupiłam kilka i na każdym szukałam cebuli :( Nie polecam absolutnie

stary wyjadacz

Jak najbardziej polecam prace w tej firmie.Polecam

bzyczek

Śmiech na sali Zapomnijcie o jakichkolwiek urlopach godzinach pracy czy godziwej stawce godzinowej . Nie polecam nie polecam

Zostaw opinię o Spustek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Piekarnia Marek Spustek - Księżpol

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spustek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Piekarnia Marek Spustek