Piekarnia- Zenon Kotowski

Adres: Tadeusza Kościuszki 117, 23-400 Biłgoraj

NIP: 9181031226 REGON: 950202952

Piekarnia- Zenon Kotowski

Opinie o Piekarnia- Zenon Kotowski

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza w Kotowski Zenon Piekarnia zmieniło się coś, na co warto zwrócić uwagę? Podzielcie się swoją opinią!

łuki

jestem zadowolony z tej pracy

@łuki 04.12.2016 09:50

Basior ty zawsze jesteś zadowolony szkoda że tak rzadko zaglądasz do piekarni częściej odwiedzasz sklep na Wólce .

honor

dziwna sprawa z tą piekarnią.. rozumiem, że to mała placówka, nie ma więc strony www. Jednak nikt o nich nic nie mówi, ciężko poznać warunki zatrudnienia tam. Nie wiadomo kompletnie czego się spodziewać.

zk

(usunięte przez administratora).Nie polecam

k.......

robota jak robota ,ja tam pracuje i nie nazekam ,w porownaniu z innymi piekarniami na teenie bilgoraja to dopiero jest trgedia.kto chce pracowac to zarobi i to dobrze.wsumie polecam

wojda

praca tam to tragedia [usunięte przez admina] pracownika za kiepskie pieniądze .Brak urlopu

bez przesady....obejście przepisów jak sie tylko da i [usunięte przez admina] pracownika za kiepskie pieniądze

Zostaw opinię o Piekarnia- Zenon Kotowski - Biłgoraj

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia- Zenon Kotowski