rtlki

Firma nie wyplaca pieniędzy pracownikom, za maly blad wywalaja cie na urlop. Bulki robi facet ktory nawet nie ma badań sanepidu i w zawodzie tym nigdy wcześniej nie pracowal. Szkoda slow. Pracownicy przychodzą do pracy pod wpływem alkoholu. Jakaś kontrola by sie tam przydała.

rtlki

kaja
@rtlki

haha ta opinia 'zalatuje' mi troche rozżalonym pracownikiem, który popełnił mały błąd albo przyszedł pijany po czym został wywalony z roboty i rozpowiada głupoty. Ja wiem ze tak nie jest bo pracuje tam blisko od 3 lat i poki co jest ok. Poprzednuio pracowalam w innych zakladach i bywalo o wiele gorzej, a dyscyplina musi być. Własciciele tez w sumie ok

klient Nowy wpis
Klient
@rtlki

Panie rtkli bez badań na stanowisko pracy i badań do celów sanitarno-epidemiologicznych zakład pracy nie ma prawa istnieć. Kto takie bzdury pisze to nie ma pojęcia co pisze a co do bułek to są bardzo dobre i smaczne. Osoba pisząca takie oskarżenia to zwykły "pieniacz" lub były pracownik któremu się praca kojarzy z LB i duuuużą pensją.

Mateusz Nowy wpis

Czy piekarnia działa na dowoz ? W jakich godzinach działa?

Dawid

Zastanawiam się jaki może być powód takiej ciszy na forum?

Miki Nowy wpis
@Dawid

Jakie masz zdanie o tej firmie? :/

Rafał Nowy wpis
@Miki

Nie stać mnie na tą firmę

Raddy
Klient

Czy to z tych Sojdów od "zbrodni połanieckiej"?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zbyszek

Najlepszy chleb jaki jadłem... To właśnie z tej piekarni co prawda kosztuje 8 zł ale czuć w tym chlebie smak dzieciństwa

Aleksander

@tiki, jako wieloletni pracownik piekarni Sojda ze Staszowa byłbyś w stanie napisać coś więcej odnośnie pracy w tej firmie? Interesują mnie warunki jakie tam panują oraz to jak ustalany jest grafik. Z miesięcznym wyprzedzeniem a może tygodniowym? @Non, ile pracowałeś w tej firmie, skąd takie zdanie? Wyjaśnij proszę swój komentarz.

Taro

Kupiłam bułki w "Delikatesach Centrum" w Tarnobrzegu, pieczywo z Piekarni Sojda, niestety na 5 zakupionych bułek 3 nadawały się do wyrzucenia - brudne, popisane zielonym mazakiem. Czy takie pieczywo powinna oferować swoim konsumentom Piekarnia?

Czy w Sojda Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Piekarnia jest możliwość wewnętrznej rekrutacji? Czy zdarzają się podczas takiej rekrutacji awanse pracowników?

Berry

Najlepsze jest to że pracuje tam większość ludzi bez książeczki sanepidowskiej. Kontrola by się tam przydała. Tyle w tym temacie. A co do pieniędzy to każdy dostaję różną dolę. Raz zapłaci za dniówkę a jak nie to tłumaczy się że musiał kupić mąkę do produkcji chleba ;)

tiki

Ja pracuje lata i chwale sobie prace. Skoro tam pracuje to znaczy , ze mi płacą i mam z czego żyć z reszta jak reszta załogi. Nie rozumiem skoro nie płacą to znaczy ze ludzie tam pracujący (też lata) to wolontariusze ;D mimo tego ze nie płacą to my pracujemy no ludzie gdzie wasz zdrowy rozsądek????? pisze to bo skoro ktoś tak uważa to obraża całą załogę uważając nas chyba za głupków. Normalnie pracujemy i dostajemy wynagrodzenie!

Non

Piekarze, pomocnicy, kierowcy trzymajcie się jak najdalej od tej firmy!! Tragedia!!! Pieniądze nie dość ze marne, to jeszcze na raty!!!!!!

wolfro

A mi to zalatuje rozżalonym synalkiem że inni "byli" lub "obecni" pracownicy wystawiają taką opinię. Jedno jest pewne u prywaciarza wszędzie dobrze;) Ludzie swoje wiedzą:) Pozdrawiam!

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Sojda Piekarnia - Staszów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Krzysztof Sojda Piekarnia
2/5 Na podstawie 2 ocen.