Sojda Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Piekarnia

Staszów

Opinie o Sojda Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Piekarnia

Berry

Najlepsze jest to że pracuje tam większość ludzi bez książeczki sanepidowskiej. Kontrola by się tam przydała. Tyle w tym temacie. A co do pieniędzy to każdy dostaję różną dolę. Raz zapłaci za dniówkę a jak nie to tłumaczy się że musiał kupić mąkę do produkcji chleba ;)

tiki

Ja pracuje lata i chwale sobie prace. Skoro tam pracuje to znaczy , ze mi płacą i mam z czego żyć z reszta jak reszta załogi. Nie rozumiem skoro nie płacą to znaczy ze ludzie tam pracujący (też lata) to wolontariusze ;D mimo tego ze nie płacą to my pracujemy no ludzie gdzie wasz zdrowy rozsądek????? pisze to bo skoro ktoś tak uważa to obraża całą załogę uważając nas chyba za głupków. Normalnie pracujemy i dostajemy wynagrodzenie!

Non

Piekarze, pomocnicy, kierowcy trzymajcie się jak najdalej od tej firmy!! Tragedia!!! Pieniądze nie dość ze marne, to jeszcze na raty!!!!!!

wolfro

A mi to zalatuje rozżalonym synalkiem że inni "byli" lub "obecni" pracownicy wystawiają taką opinię. Jedno jest pewne u prywaciarza wszędzie dobrze;) Ludzie swoje wiedzą:) Pozdrawiam!

rtlki

Firma nie wyplaca pieniędzy pracownikom, za maly blad wywalaja cie na urlop. Bulki robi facet ktory nawet nie ma badań sanepidu i w zawodzie tym nigdy wcześniej nie pracowal. Szkoda slow. Pracownicy przychodzą do pracy pod wpływem alkoholu. Jakaś kontrola by sie tam przydała.

kaja
@rtlki 17.03.2015 19:58

haha ta opinia 'zalatuje' mi troche rozżalonym pracownikiem, który popełnił mały błąd albo przyszedł pijany po czym został wywalony z roboty i rozpowiada głupoty. Ja wiem ze tak nie jest bo pracuje tam blisko od 3 lat i poki co jest ok. Poprzednuio pracowalam w innych zakladach i bywalo o wiele gorzej, a dyscyplina musi być. Własciciele tez w sumie ok

Zostaw opinię o Sojda Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Piekarnia - Staszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sojda Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Piekarnia