Opinie o Kreft Roman Zakład Remontowo Budowlany Bud-Rom w Bolszewo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kreft Roman Zakład Remontowo Budowlany Bud-Rom. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kreft Roman Zakład Remontowo Budowlany Bud-Rom o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kreft Roman Zakład Remontowo Budowlany Bud-Rom w Bolszewo

Ziom Nowy wpis

Brud (usunięte przez administratora) i szefostwo (usunięte przez administratora) szkoda ze księża się tam zadowalają piekarnia (usunięte przez administratora)

Czy pracownicy w Kreft Roman Zakład Remontowo Budowlany Bud-Rom dogadują się między sobą?

Bocian Nowy wpis

Nie jeden drugiemu nóż w plecy by wsadził.

Tomasz

Czy wie ktoś o co chodzi z tą wodą

Madzia
@Tomasz

A kto by tam wodę chlal piwo to ja rozumiem

Henio Nowy wpis
@Madzia

Na zdrowie

Alibaba

Toras ty weź się lecz.bo pracownicy się boją o siebie i swoich bliskich po tych twoich akcjiach bo to nie jest normalne zachowanie.my się ciebie boimy.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kreft Roman Zakład Remontowo Budowlany Bud-Rom padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Zatrudnię do pracy przy elewacjach.
logo firmy Konstruktor
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
SzajbA

Dziś ukradziono mi telefon pracy piekarmia JAS tacy somde tam ludzie trzy osoby były na zmianie

Wirus

Bądźmy dla siebie dobrzy i wyrozumiali.nerwami nic nie zdziałamy . Wszystkiego dobrego dla wszystkich.

@Wirus

Fajnie, że masz tak spokojne i pogodne podejście. Pracujesz w firmie i możesz podpowiedzieć, czy szukają właśnie pracowników? Interesuje mnie jakie etaty są wolne. Twoja odpowiedź bardzo mi pomoże.

A Wy wieci że największe kur...ka w powiecie, to Karol, Asia i Błażej. Którzy sie tutaj najwięcej udzielają

Xxx

Ciekawe były pracownik to powinnaś wiedzieć co jest grane na piekarni jedna druga w) łyżce wody by utopila szok nic tylko spiepszac z stamtąd

Olx

Ciekawe co za pijaczyna to pisze bo kazdy tampijr i co wircej dzieki kierowcom ktorzy walczom o rynek to majo prace meczybuly

Karol

Jak to jest po tłustym czwartku dym jeszcze nie opadł a kierowca ma nowy samochód ????

Sss
@Karol

No tak wszędzie dobrze jak nas nie ma ale tak na marginesie ta co donosi szefostwo i opowiada na innych niech spojrzy na swoje życie i tyle tak się darla że odchodzi a dostała 1 zł więcej i dalej (usunięte przez administratora)

Konkretnie

Tak ta cała Jwoncia to nic inego jak plotki rosiewa nie potrafi zająć się sobą i swoją rodzinkom nie dość że na wszystkich klepie w lewo i prawo to szok nawet w tłusty czwartek jej córka nie zbyt dobrze pracowała ta cała Julka to tak samo jak ta druga powsinoga co po Bolszewie łazi obie biorą gienialny przykład z matki do tego słyszałam że ta starsza to tempa jak nic (usunięte przez administratora) i pusta ogólnie to jej nie znam ale wiem jak chłopaki mają z niej niezły ubaw .

Karol

W piekarni normalnie nie są się pracować jeden na drugiego kabluje bardzo zła atmosfera panuje dodam że ten co najwięcej kradnie to na wszystkich donosi zastanawiam się czy. Nie odejść z tej piekarni bo nic dobrego mnie tam nie czeka szybciej się depresi zabawie .

@Karol

Skąd Ty p...cu możesz wiedzieć że kradnie ,jeśli go nie złapałeś?Nie wiem czy wiesz że bezpodstawne oskarżanie w Polsce jest karane ? Pracuję tam od 6 lat, i nie zauważyłem nic takiego, o czym Ty piszesz. A tak na marginesie, jeśli Ci sie nie podoba, to w........aj za granicę

Błazej
@Gość

A Ty co się tak bulwersujesz Denerwujesz nie padły imiona ani nazwiska więc co te nerwy spinasz wes panuj bo sam na siebie uwagę zwracasz

Julia

Dodam że naprawdę nie za dobrze się tam pracuje ogólnie to nie płacą Komorów to faktycznie jeden drugiego utopić by w łyżce wody straszne aby jedna na drugą donosiila. Nie wiem czy to napędza to wszystko jedna osoba w tej piekarni Ale stojąc z boku to słyszałam.Jak Jwona niezle na wszystkich gada A ona sama święta a najgorsza bo tu usłyszy i doda i robi zamieszanie niby chciała odejść a dostała podwyżkę to zaraz cicho siedzi

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Jaś Piekarnia Alicja Kreft Jan Majkowski. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Strata czasu wszyscy uciekają z tamtąt

Hej, czy w firmie Jaś Piekarnia Alicja Kreft Jan Majkowski płacą za nadgodziny?

Anna F

Nie nie płacą za nadgodziny tam pracuje moja mama i ma zwykłą małą stawkę godzinowa bez premi (usunięte przez administratora)premia uznaniowa to jest dobre bo niekiedy może wpaść 300 a nawet i 500 zł więcej zależy jak szef uzna i to się chwali .

007grab

Chlebek wyśmienity. Chętnie poznam adresy sklepów w Wejherowie, w których można kupić pieczywo od "JASIA".

chudy

Jaki.mobing'? Miałem tam praktyki i nic takiego nie miało miejsca... Pewnie jesteś "kotem" i musisz sprzątać itp dlatego piszesz takie bzdury...

anonimowy

Totalna bzdura ! Pracuje tam juz 3 lata i nigdy nie dochodziło to takich sytuacji :)

FuluMarior

Jestem uczniem cukierni Jaś nie zgadzam się z opinią powyżej ponieważ robię tam niecały rok pracownik szkolący jest naprawdę spoko można się z nim dogadać gdyby na cukierni coś się stało nie tak można się zgłosić do szefostwa na pewno pomogą w konkretnej sytuacji na cukierni panuje miła atmosfera.

kamil

Bzdura to jest bardzo dobry zakład

nika

PIEKARNIA CUKIERNIA 'JAŚ" W BOLSZEWIE przestrzegam wszystkich przed praktykami zawodowymi w tym miejscu. mobbing !!! ubliżanie i rękoczyny ze strony pracownika szkolącego w stosunku do praktykantów.własciciele nie widza problemu. skandal. sprawa na policji w PIP, i cechu,oczywiście cech zamiata wszystko pod dywan, jedna klika z jednego koryta.niestety

Zostaw merytoryczną opinię o Kreft Roman Zakład Remontowo Budowlany Bud-Rom - Bolszewo

• Jak się pracuje w Kreft Roman Zakład Remontowo Budowlany Bud-Rom?

Zobacz opinie na temat firmy Kreft Roman Zakład Remontowo Budowlany Bud-Rom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kreft Roman Zakład Remontowo Budowlany Bud-Rom
  • Elizy Orzeszkowej 1