Jaś Piekarnia Alicja Kreft Jan Majkowski

Bolszewo

Opinie o Jaś Piekarnia Alicja Kreft Jan Majkowski

007grab

Chlebek wyśmienity. Chętnie poznam adresy sklepów w Wejherowie, w których można kupić pieczywo od "JASIA".

chudy

Jaki.mobing'? Miałem tam praktyki i nic takiego nie miało miejsca... Pewnie jesteś "kotem" i musisz sprzątać itp dlatego piszesz takie bzdury...

anonimowy

Totalna bzdura ! Pracuje tam juz 3 lata i nigdy nie dochodziło to takich sytuacji :)

FuluMarior

Jestem uczniem cukierni Jaś nie zgadzam się z opinią powyżej ponieważ robię tam niecały rok pracownik szkolący jest naprawdę spoko można się z nim dogadać gdyby na cukierni coś się stało nie tak można się zgłosić do szefostwa na pewno pomogą w konkretnej sytuacji na cukierni panuje miła atmosfera.

kamil

Bzdura to jest bardzo dobry zakład

nika

PIEKARNIA CUKIERNIA 'JAŚ" W BOLSZEWIE przestrzegam wszystkich przed praktykami zawodowymi w tym miejscu. mobbing !!! ubliżanie i rękoczyny ze strony pracownika szkolącego w stosunku do praktykantów.własciciele nie widza problemu. skandal. sprawa na policji w PIP, i cechu,oczywiście cech zamiata wszystko pod dywan, jedna klika z jednego koryta.niestety

Zostaw opinię o Jaś Piekarnia Alicja Kreft Jan Majkowski - Bolszewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jaś Piekarnia Alicja Kreft Jan Majkowski