Opinie o Piekarnia Cukiernia Cichoń sp.j. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Piekarnia Cukiernia Cichoń sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnia Cukiernia Cichoń sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Cukiernia Cichoń sp.j. w Kędzierzyn-Koźle

klient

witam dotyczy pieczenia chleba chleb jest najgorszej jakości jest po prostu katastrofa same zakalce albo chleb spalony prawie co dziennie skórka z chleba jest nie do zjedzenia jak bym gumę żuł ciemne plamy w chlebie jak by dodawano starego zmielonego chleba chleb się rozrywa ludzie na piastach już nie kupują chleba jak były kolejki tak teraz nie ma Cichoń musi wymienić ekipę piekarzy bo ludzie będą kupować gdzie indziej Cichoń miał kiedyś najlepszy chleb w Kędzierzynie jak go włożyłem do zamrażarki to wyjmowałem i był świeży jak by wyszedł dopiero z pieca myślę że straci klientów aby tak było interesu trzeba pilnować nie liczy się ilość tylko jakość !!!!!!

MIG ZSSR
@klient

Racja, niejadalny szok i wyludzanie kase od klienta, co to za jakosc, a gdzie tradycyjne wypieki, taki chleb to do brukseli do wych walkazty

klient Nowy wpis

MIG ZSSR Nowy wpis
@klient

Jak w Piekarnia Cukiernia Cichoń sp.j. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

AJ Nowy wpis

Na Stolarskiej kolejny raz skończyły się rękawiczki jednorazowe. Trzeba ładować pieczywo gołymi rekami. Szkolenia z higieny pracy też nie było. Bardzo nieładnie. Trzeba biegać do konkurencji a piekarnia pod nosem.

Klient

W Kłodnicy sprzedają czerstwe pieczywo,pani też nie należy do najmilszych.

klient
@Klient

dobre pieczywo już się skończyło same zakalce piecze jeden piekarz nie da się tego chleba zjeść jest świeży ale skórka jest sama guma boli po zjedzeniu brzuch jak go szef nie wykryje i nie (usunięte przez administratora) to straci klientów to już nie jest ten Cichoń co był parę lat do tyłu.

Grażyna
@klient

Tylko jeden piekarz? Jak on sobie z tym wszystkim radzi? Może będą kogoś nowego zatrudniać? Bo ja chętna :D

Piekarnia Cukiernia Cichoń sp.j. prowadziła rekrutację na stanowisko PIEKARZ. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Czy piekarnia ma dobre stawki ? Zastanawiam się nad pracą w tym miejscu

Jacek

Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje teraz nowego cukiernika?

Zbychoslav

Smaki dzieciństwa to wyroby piekarnicze Piekarni Cichoń przy ul. Powstańców Śl. Dzisiaj nadal korzystam z oferty tym razem sklepu przy ul. Kościuszki. Wyborne pieczywo jak i miła obsługa pań Gosi i Teresy. Dziękuję

Olga

Ogromne doświadczeniu w branży cukierniczej. Firma wypracowała sobie bardzo dobrą opinię poza tym to dobry pracodawca więc polecam pracę.

Zdrowych, spokojnych i kolorowych Świąt.Ewelina

Trzeba wiedzieć kiedy ze "sceny "zejść niepokonanym.Dalsza moja wypowiedz była by ;) jak zemsta,może nawet słodka, ale dbam o linię...podtrzymam dobrą opinię o firmie. Nie zmieni się moje zdanie.Mam pozytywne doświadczenia.

panna nikt

z powodów osobistych.znalazły się dwie osoby które potrafiły uprzykrzyć życie ale to są jednostki.

Ewelina
@panna nikt

@panna nikt, mogłaś jakoś uniknąć kontaktu z nimi? A jak poza tym pracuje się na produkcji? Ciekawi mnie, czy zatrudniają teraz. Ostatnia oferta pracy na firmowym FB jest z maja zeszłego roku...

Pani ze sklepu piekarniczego z krzywoustego w Kędzierzynie jest bezczelna i kłamie klientowi prosto w twarz. Już kilka razy sprzedała mi stare pieczywo i ciasto. Na pytanie czy jest dzisiejsze odpowiada że TAK.

panna nikt

wszyscy na jednego??????? dla czego nie rozmawialiście bezpośrednio z szefem???? nie wiem czy zdaje sobie sprawe z tego co tak naprawde dzieje sie w firmie. kto z was,tak naprawde był z nim szczery...... jezeli nawalil pod tym wzgledem powinien sie zmienic ale to moje zdanie subiektywne. jestem pewna ze wyciagnie wnioski! pozdrawiam .

panna nikt

Witam. Jestem tylko... Jedno wiem na pewno, Pracodawcy to tez ludzie docelowo nie dbam o gramatyke... Czy ktos zastanawia sie ze maja wlasne problemy... Juz nie pracuje , ale nie obarcze opiniami pracodawow za wlasne niepowodzenia Jestem wdzieczna ,poznalam pracowitych i zyczliwych ludzi. Dzieki temu ze dali mi szanse zaczelam wierzyc od nowa ze moje zycie ma ses pozdrawiam

Tomasz
@panna nikt

Dlaczego nie pracujesz już w tej firmie? Nie ukrywam, że zaciekawiło mnie również, jak to się stało, że dostałaś się do pracy w tym miejscu. Przeszłaś pozytywnie proces rekrutacji, czy może dostałaś się tam z polecenia znajomego? Z góry dziękuję za sprecyzowanie tych informacji.

Klient

Zgadzam się z poprzednikiem byłam świadkiem jak Pani Jola.C jak się później dowiedziałam potraktowała jedna z pracownic przy klientach traktowanie jak śmieci ludzi.Paru znajomych pracuje w tej firmie i wypowiadają się negatywnie o pracodawcy liczy się tylko dla nich kasa nie ludzie traktowanie wszystkich jak kogoś gorszego.Juz pracownicy się zwalniają z firmy i jak tak dalej będą ludzi traktować ze nie ten to jest pełno innych na ich miejsce to ta firma upadnie bo jak widać po ogłoszeniach na sklepach cichonia to wiszą i wiszą A chętnych nie ma bo za taką kasę to też bym nie poszła i takie traktowanie ludzi .

Poseł

Kicha zero szacunku do pracowników sklepowych,pracowników na piekarni i kierowców a płacę uwalaja ze wszystkuego,A najgorsza jest pani Jola bo chodzi i czepia się wszystkiego i do tego obraża pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia Cichoń sp.j. - Kędzierzyn-Koźle

Piekarnia Cukiernia Cichoń sp.j.
  • Synów Pułku 19B
    47-200 Kędzierzyn-Koźle

Piekarnia Cukiernia Cichoń sp.j.