Piekarnia Hellman

Kędzierzyn-Koźle

Opinie o Piekarnia Hellman

Doma
użytkownik zarejestrowany

Wiesz co, no oczywiscie że firma produkuje tak jak trzeba, a nie gdzieś tam poniżej kosztów, to byłoby dla firmy przecież głupie i nieopłacalne chyba.

emeryt

Wyroby cukiernicze z piekarni Pani Hellman są dobre bo sam je spożywałem ale cena mogłaby być bardziej konkurencyjna w stosunku do innych producentów

synek ze Śląska

Adenium - 2012-06-13 13:51:32 Często miewamy gości w domu, a że dużo jestem poza domem najczęściej kupuję ciasta. Kupuję w różnych cukierniach dla "porównania" W Hellmanie natknęłam się na dobre rzeczy, jak i na słabe. Pewnym razem kilka osób zatruło się ciastem z tej cukierni. W dodatku miałam kilka razy nieprzyjemność być obsługiwaną w bardzo arogancki i nieprzyjazny sposób, ceny są znacznie wyższe niż w innych cukierniach. Nie polecam!off top - piszesz o wyrobach a nie o pracy, gadasz, że coś słyszałaś - kompletna żenada

Adenium

Porażka,wszystkim odradzam.Kiedyś pracowałam tam miesiąc z sobotami i niedzielami ,na zakończenie pracy co dziennie inwentaryzacja/(horror)wszystko trzeba ważyć i zapisywać! Za miesiąc pracy dostałam ponad 500zł i nie miałam żadnej umowy.Odradzam!!!Nie tylko jest to moja opinia.

Zostaw opinię o Piekarnia Hellman - Kędzierzyn-Koźle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Hellman