Anita Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Rolno-Spożywczego Grzegorz Mordalski

Działoszyn

Opinie o Anita Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Rolno-Spożywczego Grzegorz Mordalski

konsument

masz racjie nie daj się wkońcu przyjdziemy:-P....

and Triesoma

Ty mówisz o firmie twoich marzeń ale nie o Anicie a inaczej o [usunięte przez moderatora] jak większość nazywa ten zakład.Ciekawi ludzie to według ciebie brygadziści a zwłaszcza [usunięte przez moderatora] [boże widzisz i nie grzmisz] .Zmęczeni pracownicy pracą220godz miesięcznie za 1200zł porażka Strach przed dziadkiem krzyczącym na pracowników z użyciem niecenzurowanych słów

Zostaw opinię o Anita Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Rolno-Spożywczego Grzegorz Mordalski - Działoszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anita Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Rolno-Spożywczego Grzegorz Mordalski