Dojrzewalnia Bananów - Hurtownia Owoców I Warzyw Czarpol Sp. z o.o.

Kozerki

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Dojrzewalnia Bananów - Hurtownia Owoców I Warzyw Czarpol Sp. z o.o.
0 0 6 1

Opinie o Dojrzewalnia Bananów - Hurtownia Owoców I Warzyw Czarpol Sp. z o.o.

Dominika

Dawno nic nie pisaliście o pracy w Dojrzewalnia Bananów - Hurtownia Owoców I Warzyw Czarpol, czy można to uznać za dobry znak i zadowolenie z warunków zatrudnienia? Jak wygląda aktualna sytuacja w firmie? Czy podoba wam się oferowane wynagrodzenie? Co z możliwością awansów i rozwoju?

Administrator

Znaczenie atmosfery w pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w Czarpol Sp. z o.o. Hurtownia? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w przedsiębiorstwie.

Stefan

Firma baranów popieram kolegę mają ludzi, kierowców za nic omijajcie szeroko tą firmę nie polecam

Kierowca

Za nic maja ludzi człowiek przywozi im towar źle że w ogóle przyjechał ... Szef drze mordę na wszystkich jeżeli ktoś by chciał tu pracować na rozmowę kwalifikacyjna z szefem zalecam odrazu zaparzyć mu zielonej herbaty

admin

Wiesz coś o pracy w firmie Czarpol Sp. z o.o. Hurtownia? Czekamy na nowe informacje z poszczególnych działów!

Zostaw opinię o Dojrzewalnia Bananów - Hurtownia Owoców I Warzyw Czarpol Sp. z o.o. - Kozerki

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dojrzewalnia Bananów - Hurtownia Owoców I Warzyw Czarpol Sp. z o.o.