Opinie o Mineralpol-Żywiec S.C. Mieczysław Biel w Żywiec

counter
Kamil Nowy wpis

Taki spokój an forum? Szkoda, szukam pracy więc opinie bezpośrednio od pracowników są przydatne.

Kozak Nowy wpis

Podaj sto tysięcy złotych

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 579 dni.

Jak jest z awansem w Mineralpol-Żywiec S.C. Mieczysław Biel?

Karol Nowy wpis

Jeśli ludziom jest dobrze w firmie to nie ma zbyt dużo chętnych żeby tu coś napisać

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Wiktor

Jest jakiś powód, że tak rzadko tu piszecie? Dobrze się pracuje i nie ma parcia?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Mineralpol-Żywiec S.C. Mieczysław Biel? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Smakosz

Dodam jeszcze żeby porównać sobie wody ale ten zywiec mineralpol jest w smaku taki przyjemny butle są czyste byłem na rozlewni przy okazji wypoczynku i widziałem czysto jak w laboratorium ludzie czytajcie etykiety !!naprawde polecam a nie tam jakieś pseudo żywce

Smakosz

Świetna woda bardzo smaczna i nierobi się osad w czajniku.Ludzie bardzo mili i pomocni polecam mineralpol zywiec woda niesmierdzi jak inne

Znasz firmę jak własną kieszeń? Wiesz co się dzieje obecnie w Mineralpol-Żywiec S.C. Mieczysław Biel? Czekamy na Twój komentarz na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Mineralpol-Żywiec S.C. Mieczysław Biel - Żywiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.