Mineralpol-Żywiec S.C. Mieczysław Biel

Żywiec

Opinie o Mineralpol-Żywiec S.C. Mieczysław Biel

Smakosz

Dodam jeszcze żeby porównać sobie wody ale ten zywiec mineralpol jest w smaku taki przyjemny butle są czyste byłem na rozlewni przy okazji wypoczynku i widziałem czysto jak w laboratorium ludzie czytajcie etykiety !!naprawde polecam a nie tam jakieś pseudo żywce

Smakosz

Świetna woda bardzo smaczna i nierobi się osad w czajniku.Ludzie bardzo mili i pomocni polecam mineralpol zywiec woda niesmierdzi jak inne

Znasz firmę jak własną kieszeń? Wiesz co się dzieje obecnie w Mineralpol-Żywiec S.C. Mieczysław Biel? Czekamy na Twój komentarz na forum.

Zostaw opinię o Mineralpol-Żywiec S.C. Mieczysław Biel - Żywiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mineralpol-Żywiec S.C. Mieczysław Biel