Włostowa

Opinie o Polskie Fermy Grupa Producentów Sp. z o.o. Polskie Fermy Grupa Producentów Sp. z o.o. Zakład Pakowan

alonzo

ten zaklad jest wyzyskiwaczem !!!

Dzidek

Co co Ty? "elka" nażarłaś się czegoś? Jak się domyślam już tam nie pracujesz. I chyba nie piszesz o tej firmie o której myślisz.

Zostaw opinię o Polskie Fermy Grupa Producentów Sp. z o.o. Polskie Fermy Grupa Producentów Sp. z o.o. Zakład Pakowan - Włostowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polskie Fermy Grupa Producentów Sp. z o.o. Polskie Fermy Grupa Producentów Sp. z o.o. Zakład Pakowan