Gelato Firma Handlowo-Usługowa

Reblinko

Gelato Firma Handlowo-Usługowa

Opinie o Gelato Firma Handlowo-Usługowa

Calvin

Nie polecam w stu procentach . Gdyby nie żona to panie Adamowicz poszedłbyś pan z torbami . Z takim "debilem" dawno nie miałem do czynienia i nikomu nie życzę

Marzena
@Calvin 07.09.2018 22:58

Napisałeś swoją wypowiedź już jakiś czas temu, jednak uważam, że trzeba na nią odpowiedzieć. Na forum obowiązuje nas przestrzeganie regulaminu, który akceptuje się przed dodaniem komentarza. Niezgodne z nim jest między innymi stosowanie obraźliwego słownictwa. Natomiast dla przypomnienia dodaję link dla Ciebie do zapoznania się: https://www.gowork.pl/regulamin

Posiadasz aktualne informacje na wynagrodzenia w Gelato Firma Handlowo-Usługowa? Twoja opinia może okazać się pomocna.

Jakim pracodawcą jest Gelato Firma Handlowo-Usługowa? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Magazynier
@Administrator 05.03.2018 17:57

Tak, można zjeść przeterminowanego loda lub kupić za 1 grosz przeterminowane kluski

Daniel
@Administrator 05.03.2018 17:57

Gelato to kiepski pracodawca, przez lata budowali pozycję na pracownikach zatrudnianych za najniższe wynagrodzenia. Firma to relikt lat 90, nic od mebli poprzez organizację pracy do mentalności właścicieli nie zmieniło się tutaj przez te wszystkie lata. Benefity pozapłacowe to sformułowanie które nie istnieje w słowniku właścicieli, oni zresztą mają dość ubogie słownictwo.

anonymous

Z tego co wiem mysle wręcz odwrotnie , podziwiam takich ludzi którzy potrafili zbudować firmę z niczego a taka opinia tylko chyba swiadczy o malostkowosci albo zawisci osoby ktora tak pisze , Pozostaje celowo anonimowo bo nie widze potrzeby,a latwo kogoś skrzywdzic

anonymous
@anonymous 15.01.2018 23:27

Witaj, Andrzeju. No mógłbyś się podpisać, przecież chwaląc własna firmę nikomu krzywdy nie robisz

były pracownik
@anonymous 15.01.2018 23:27

Nic dziwnego Andrzeju, Ty podziwiasz siebie i dlatego Twoja Firma to relikt z lamusa. Zauważ, że Adam bardzo rzeczowo odniósł się do Waszych słabości. Bez zawiści i małostkowości. Nie możesz przecież zaprzeczyć, że magazyny to chaos w przypadkowych pomieszczeniach oraz że dwa słowa: DZIEŃ DOBRY nigdy nie padły z ust Twoich i Twojej żony podczas kiedy wchodzicie do firmy kiedy wszyscy pracują już od kilku godzin. Wiem, że trudno jest przyjąć słowa krytyki, szczególnie komuś takiemu jak Ty, ale musisz przyznać, że rzeczowa krytyka jest jak spojrzenie w lustro. Mam nadzieję, że od wczoraj wraz z żoną używacie już słów DZIEŃ DOBRY.

obecny pracownik
@anonymous 15.01.2018 23:27

Andrzeju, porządek w twojej firmie przypomina stan twojego obuwia. Czyli (usunięte przez administratora)

Adam Leszczyński

Gelato firma o wieloletniej historii działalności. Hurtownia mrożonek prowadzona przez małżeństwo, zaczynali od sprzedaży lodów z własnego garażu. Organizacja pracy w firmie pozostała na poziomie z lat 90, czyli z okresu, kiedy firma się rozwijała, co dziś jest już problemem. Magazyny, serce logistyczne firmy zorganizowane w sposób chaotyczny w przypadkowych pomieszczeniach. Jak to bywa w firmach prowadzonych osobiście przez ludzi, którzy je budowali od samego początku, brakuje im dystansu do siebie. Budowanie firmy w latach 90 XX w to nie to samo, co prowadzenie jej w zupełnie innych warunkach w drugiej dekadzie XXI w. Problemem firmy są jej właściciele, którym wydaje się, że skoro są właścicielami to wszystko wiedzą najlepiej i ich decyzje są zawsze słuszne i trafne. Skutkiem jest rotacja pracowników wtórnie pogarszająca słabą organizację. Kultura osobista Państwa Właścicieli pozostała w latach 90 XX w. Problemem dla nich jest przywitanie się z pracownikami zgodnie z zasadami kultury osobistej. Brakuje tego magicznego słowa, kiedy wchodzą do Firmy. Wynagrodzenia zbyt niskie, aby polecać tą firmę, jako godnego pracodawcę. Jeżeli nie musisz to nie pracuj w Gelato.

Zostaw opinię o Gelato Firma Handlowo-Usługowa - Reblinko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gelato Firma Handlowo-Usługowa