Opinie o Masfrost Sp. z o.o. w Tolkmicko ul. Port 1

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Masfrost Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Masfrost Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Masfrost Sp. z o.o. w Tolkmicko ul. Port 1

Mercedes Nowy wpis

Zupa grzybowa bez grzybów nie do kupienia. (usunięte przez administratora) klientów

Marek Nowy wpis

@anonymous a dlaczego twoja kariera się już skończyła ?

ol Nowy wpis

i co zaklad dalej prosperuje czy zostal zamkniety jak pisalo na necie?

anonymous Nowy wpis

To strona o pracy, więc wypowiem się na temat. Moja kariera w tej firmie już się skończyła. pomogli znaleźć mi coś nowego. To naprawdę świetna firma wspierająca pracowników.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Masfrost Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
hhhhh

Najlepsze mrożonki na rynku..odkąd pamiętam kupuje tylko od nich i jakosc wciaz niezmiennie dobra. Najczęściej używam ich do zup. Polecam

polkksss
@hhhhh

bukiet warzyw i mieszanka chinska są bardzo dobre - od jakiegos czasu mam zamrażalniku tylko mrożonki Masfrostu

@polkksss

trafilam na nie dzisiaj i faktycznie super sa!!!!! nie dosc ze szybko sie gotuja to szczerze mowiac w smaku ciezko bylo mi je odroznic od swierzych warzyw hahaha :D

mario

Pracowałem tu do niedawna i podobała mi się ta praca. Atmosfera zawsze była w porządku, ludzie zgrani, a same warunki zatrudnienia również mi odpowiadały

romek
@mario

ciezko bedzie znalezc nowa firme w ktorej tacy pozytywni wariaci pracuja - ekipa byla pierwszorzedna a i z kasiora nigdy nie bylo problemow...wspomnienia pozostana :) DOBRE wspomnienia :)

@mario

bardzo pozytywnie bylo - ciezko to inaczej ujac :)

Tomasz

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata przed rozmową? Jak z zarobkami ?

Mas-frost

Pozdrawiamy P.J.Kupiec za większość pozytywnych komentarzy. W końcu to jej praca - Kierownik ds. zarządzania kapitałem ludzkim . Jest przeciętnie.Obecni pracownicy Masfrostu.

poldek
@Mas-frost

Sam pracuje do dnia dzisiejszego i moim zdaniem "przecietnie" to zle okreslenie. Zdarzało mi sie ze pracodawca spoznial sie z wyplata, nie sluchal ani nie szanowal pracownikow . Odkad tu pracuje nic takiego mnie nigdy nie spotkalo. Dla mnie jest lepiej niz przecietnie..zdecydowanie lepiej

Lemon

Rzetelny ,solidny, wypłacalny pracodawca. Warunki w pracy dobre - ekipa również.

@Lemon

Pozdrawiam kolege z roboty :) Dobrze sie tu pracuje bo i ludzie sa w porzadku. Atmosfera w robocie to polowa sukcesu. Moze byc zlota praca a ludzie w pracy slabi to i pracowac sie nie chce. Na szczescie tutaj nie ma takiego problemu.

Ireksss

Rok już upłynął odkąd nie pracuję w Masfrost..to była moja pierwsza praca i mam z nią dużo przyjemnych wspomnień. Większość ludzi tam pracujących była naprawdę spoko więc jeśli chodzi o klimat to żadnych zastrzeżeń. Zdobyłem trochę doświadczenia, przeprowadziłem się i teraz pracuję w zupełnie innej branży. W tej firmie nauczyłem się systematyczności i zdobyłem trochę doświadczenia co przydaje mi się do dnia dzisiejszego..Spoko było

tt
@Ireksss

Sam byłem w podobnej sytuacji..moze i nie jest to praca ktora chcialbym wykonywac do konca zycia ale grunt ze jest calkiem dobrze platna i warunki sa calkiem niezle.

edek

Moge dodac od siebie ze przez 5 miesiecy tam pracowalem i w sumie bylo spoko. Czasem byl lzejszy dzien a czasem ciezszy - jak to w kazdej robocie. Kasa na przyzwoitym poziomie, do nadgodzin nikt nie zmuszal , przelew w terminie. Mozna polecac

Grzegorz

Słyszałem o firmie , że ma opinię super pracodawcy. zastanawiam się jak to robią??

tadi

Przeprowadzka z rodzina zmusila mnie do zmiany pracy, gdyby nie to to kto wie - pewnie do dzisiaj bym tam pracowal. Ludzie bardzo pozytywni - dla samych tych rozmow z nimi warto bylo chodzic do pracy. Atmosfere mielismy super.. az milo powspominac ..

karol

Jeszcze nie zdazylo zebym zostal w robocie dluzej i nie dostal za to pieniedzy. Zawsze wszystko dokladnie i na czas wyplacane. Stabilne zatrudnienie , przyjemna atmosfera w zespole. Generalnie GIT!

rureeeek

Nie jest to lekka praca jak to bywa w przypadku pracy fizycznej.. Mimo wszystko uczciwie płatna. Wypłata adekwatna co do obowiązków.

Marcinn

Pracuję do dzisiaj i chwalę sobie . Ekipa jest super , do tego dochodzi atmosfera w pracy . Nikt nikogo nie pogania dzięki czemu przyjemniej się pracuje. Pozdro

Zbyszek

Solidny i terminowy pracodawca. Wypłata zawsze była na czas a nadgodziny odpowiednio ekstra płatne. Warunki pracy również okej. polecam

admin

Byłeś na rekrutacji w firmie Masfrost Sp. z o.o. lub wiesz coś na jej temat? Dodaj swoją opinię na naszym portalu.

Zostaw merytoryczną opinię o Masfrost Sp. z o.o. - Tolkmicko

• Jak się pracuje w Masfrost Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Masfrost Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Masfrost Sp. z o.o.?

Masfrost Sp. z o.o.