Zakład Wędliniarski Andrzej Stania

NIP: 6420016146 REGON: 270062227

Zakład Wędliniarski Andrzej Stania

Opinie o Zakład Wędliniarski Andrzej Stania

delivery

trzymać się z dala od tej firmy

Zostaw opinię o Zakład Wędliniarski Andrzej Stania - Świerklany Górne

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Wędliniarski Andrzej Stania