Pokutyński Mariusz Masarnia

Złocieniec

Opinie o Pokutyński Mariusz Masarnia

szukam

Proszę powiedzcie jak wygląda praca u tego Pracowdawcy? sa jakieś nabory?

klient z Koszalina

Wędlinki znakomite, po prostu rozpływają się w ustach ;-) Miło, że firma Pana Pokutyńskiego zagosciła w Koszalinie, Pozdrawiam.

XYZ

odradzam!! tam sie robi za darmo lub ochlapy

@XYZ 23.02.2014 11:09
odradzam!! tam sie robi za darmo lub ochlapy

OBŁUDA !! Pracuję u Mariusza już od wielu lat i nie narzekam, Jest to wspaniały pracodawca jak i przyjaciel. pozdrawiam, a XYZ, życzę aby się zastanowił lub zastanowiła nad tym co pisze, bo to może się dla tej osoby źle odbić .

ABC
@pracownik 05.05.2014 17:02

KŁAMSTWO to co napisał XYZ to prawda cała prawda !!!!

Zostaw opinię o Pokutyński Mariusz Masarnia - Złocieniec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pokutyński Mariusz Masarnia