Rajcza Sp.j. Zakład Mięsny Ewa i Jacek Barcik

Rajcza

Opinie o Rajcza Sp.j. Zakład Mięsny Ewa i Jacek Barcik

zła

W 100% popieram opinie wcześniejszej Pani. Wielka pani menadżer nie ma zielonego pojęcia jak kierować pracownikami.

Stokrotka
@zła 30.05.2017 21:41

A Ty masz straszna z Ciebie uczona

Stokrotka
@Stokrotka 14.02.2018 22:51

Sorki ona chciałam żeby to dotarło do tych dwóch paniusiek siekierki i złej nie chciałam Cię obrazić pozdra

siekierka

Pracowałam pare dobrych lat w jednym ze sklepów firmowych zakładów mięsnych "Rajcza", praca była dobra dopuki na stanowisku nie pojawiła się pani która była "opiekunką" sklepów i szefa:) Zla wspłpraca z menadzerka sklepów, ktora była przy tym arogancka wulgarna i opryskliwa dla wiekszosci pracownic. Nie polecam pracy oraz spotkania się z panią menadzer, nie dajcie się dziewczyny zwieść.

Zostaw opinię o Rajcza Sp.j. Zakład Mięsny Ewa i Jacek Barcik - Rajcza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rajcza Sp.j. Zakład Mięsny Ewa i Jacek Barcik