Zakład Mięsny Rajcza Ewa Józef I Jacek Barcik sp.j.

Adres: 504 \"A\", 34-370 Rajcza

NIP: 5532125207 REGON: 72202590 KRS: 0000113745

Zakład Mięsny Rajcza Ewa Józef I Jacek Barcik sp.j.

Opinie o Zakład Mięsny Rajcza Ewa Józef I Jacek Barcik sp.j.

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęło już prawie 2 dni. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej kondycji firmy Rajcza Sp.j. Zakład Mięsny Ewa i Jacek Barcik? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

zła

W 100% popieram opinie wcześniejszej Pani. Wielka pani menadżer nie ma zielonego pojęcia jak kierować pracownikami.

ONA
@zła 30.05.2017 21:41

Hmmm.. ja tez pracuje w tej firmie i nie mam az tak złych doświadczen...

@ONA 08.07.2017 11:37

Hej ciekawe chyba coś z wami nie tak nieładnie tak pisać bo jest się złym ze tak naprawdę dowiedzialyscie się jakimi jesteście pamiętajcie że zawsze może być gorzej dziękujcie za to że macie taką kierowniczke czy nic jej nie zawdzięczacie paniusie myślę że w głowach wam się przewraca a w zm rajcza pracuje się super szacunek dla szefów i tej złej kierowniczke jak ja tak nazwalyscie

@zła 30.05.2017 21:41

A Ty masz straszna z Ciebie uczona

@Stokrotka 14.02.2018 22:51

Sorki ona chciałam żeby to dotarło do tych dwóch paniusiek siekierki i złej nie chciałam Cię obrazić pozdra

siekierka

Pracowałam pare dobrych lat w jednym ze sklepów firmowych zakładów mięsnych "Rajcza", praca była dobra dopuki na stanowisku nie pojawiła się pani która była "opiekunką" sklepów i szefa:) Zla wspłpraca z menadzerka sklepów, ktora była przy tym arogancka wulgarna i opryskliwa dla wiekszosci pracownic. Nie polecam pracy oraz spotkania się z panią menadzer, nie dajcie się dziewczyny zwieść.

Zostaw opinię o Zakład Mięsny Rajcza Ewa Józef I Jacek Barcik sp.j. - Rajcza

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Mięsny Rajcza Ewa Józef I Jacek Barcik sp.j.