Hurtownia Mięsa i Wędlin Rarytas

Tczew

Opinie o Hurtownia Mięsa i Wędlin Rarytas

papapap

szkoda slow i czasu. popieram i potwiedzam wszystkie powyzsze negat5ywne komentarze. praca za psi grosz

Paul

Niestety miejsce pracy w którym mobbing to codzienność. Praca w soboty darmowa, nie podoba się to można wy... Biuro obsadzone w arogancka i chamska a zarazem brzydka paniusię izabelę przy której najlepsza praca staje się horrorem oraz kierownika o "nienagannie" wyostrzonym języku. Wyzwiska i poniżanie pracowników jest na porządku dziennym. Samoistne obcinanie płac pracownikom, oraz nadgodzin również. praca dla ludzi tylko o stalowych nerwach o małych zapotrzebowaniach finansowych.

******

nie polecam najlepiej to by chcieli żeby pracować za psi grosz i soboty za darmo. brak szacunku dla pracownika kierownik Łukasz osoba nie kompetentna na to stanowisko wszystkich uważa za złodziei a sam ........ firmę . nie polecam !!!!

Gosc

Bardziej zachladnych szefostwa na kasę nie widziałem... porażka... chcą żebyś pracował w soboty za darmo i tak tam jest ..

Nie da się tam pracować

O
@gość 31.08.2016 18:12
Nie da się tam pracować

A czemu

patologia

gość

super kierownik super szef jak się robi swoje to naprawdę się miło pracuje kierownik (Łukasz) złoty człowiek potrafi docenić pracownika szef (Szymon) tez dba o pracownika naprawdę polecam pracę w tej firmie

gość

super wspaniałe szefostwo z super podejściem do pracownika. W tej firmie pracownik to jest ktoś o kogo się dba. motywuje się pracownika.

Zostaw opinię o Hurtownia Mięsa i Wędlin Rarytas - Tczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia Mięsa i Wędlin Rarytas