Opinie o Madar Dariusz Watral w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Madar Dariusz Watral. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Madar Dariusz Watral o rekrutacji.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Madar Dariusz Watral w Szczecin

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Madar Dariusz Watral?

Xxxxx Nowy wpis

Odradzam pracę w tej firmie wywieranie presji nie poważni ludzie na kierowniczych stanowiskach. Bo albo się pracuje jako kierowca albo magazynier pracując. A jeśli jedno i drugie to niech się określa kto jest ważniejszy a kto nie.

Roy Nowy wpis

Można by kilka rzeczy poprawić ale ogólnie jest Ok. Widzę ze komentarzach do powiedzenia najwiecej maja ci co nic nie robią. Pracuje już ładnych kilka lat i jak na razie jestem zadowolony.

Urszula Nowy wpis
@Roy

A co konkretnie warto aby poprawili? No i co jest Twoim zdaniem okej?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Madar Dariusz Watral. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Rozwój

Nie, nie ma tam ścieżki rozwoju. Albo pracujesz na magazynie, albo będąc kierowcą, albo na kasie, albo przyjmując zamówienia. Ludzie pracują na tych stanowiskach po kilka/kilkanaście lat.

Firma Madar Dariusz Watral poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Zofia

Jak sądzicie, warto teraz aplikować do pracy w Madar Dariusz Watral, czy lepiej trochę się wstrzymać (wszak czasy są niepewne)? Nie wiem, czy w ogóle teraz są w firmie jakieś rekrutacje. Może pracownicy Madar Dariusz Watral coś wiedzą na ten temat i mogliby podzielić się swoją wiedzą tutaj na forum? :)

Hanka

@Nie powiem a wiesz coś o planowanych albo trwających rekrutacjach?

Tomasz Zadroga

Witam. Ujawnienie swoich danych osobowych uchroni firmę od osób piszących nieprawdę. Osoba szukająca zatrudnienia widząc osoby które nie kryją swoich danych zauważy iż piszący nie boi się i może zwrócić się do tej osoby z każdym zapytaniem. Skąd mogą wiedzieć że w tej firmie pracuje, po prostu mogą mnie o to zapytać. Pozdrawiam Tomasz Zadroga.

Tomasz Zadroga

Witam. Jeśli chcecie pomóc szukającym pracy, nie stwarzajcie opinii nie ujawniając swojej tożsamości,w ten sposób jesteście nie wiarygodni lub podstawieni. Pozdrawiam Tomasz Zadroga.

Mateusz Watral
@Tomasz Zadroga

Dzień dobry panie Tomaszu, w żadnym wypadku nie mogę się z panem zgodzić. Moim zdaniem nie ujawnianie swojej tożsamości nijak się ma do podważenia wiarygodności danej opinii bo na przykład skąd potencjalny pracownik może wiedzieć, że P. Tomasz Zadroga pracuje w tej firmie czy nie. Dzięki tej informacji jedynie pracodawca i współpracownicy mogą poznać opinię danej jednostki ale nawet twórcy tego portalu dopuścili taką możliwość aby nie ujawniać swojej tożsamości. Oczywiście również woleli byśmy wiedzieć kto ma jakie zdanie na temat firmy. Ponadto panie Tomaszu myślę, że znamy się już tak długo, że nie podejrzewał by nas pan o pisaniu samemu sobie opinii czy podstawianiu osób do opinii. Pozdrawiam Mateusz Watral

Nie powiem

Co ja tu widzę :) jestem aktualnie pracownikiem tej firmy i z myślą o tych najczęstszych użytkownikach tego portalu czyli szukających pracy postanowie się wypowiedzieć :D poruszony temat dzieci odpowiedź a gdzie mają pracować jak ojciec ma dużą firmę też bym wolał żeby ktoś z bliskich liczył wydawał czy po prostu pilnowal moją kasę :p. Następne szkolenia odpowiedź nie ma zbyt wiele ale byłem na paru. Następne kasa ugadana stawka bez dziwnych potrąceń itp na czas. Atmosfera uważam że jest spoko. Z minusów hmm trafia się sporadycznie większa liczba godzin ale cały czas widzie nad tym pracują. Może trochę bardziej powinni doceniać dobrych i gonić do roboty tych leniwych hehe. Ogólnie mogę polecić :)

Czy pracodawca Madar Dariusz Watral Hurtownia organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak byłem na kilku szkoleniach

Małgorzata

To bardzo dobrze. Skoro Watral Hurtownia organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje, to nie ulga, że o nich dba. Całkiem przypadkiem dowiedziałam się, iż zatrudniają tam osoby płynnie posługujące się językiem niemieckim i angielskim. Aplikując na jakie stanowiska należy znać te języki? Możesz to uściślić?

Pieprzenie.ja pracuje w tej firmie już kilkanaście lat,jest kilka rzeczy które można by poprawić aby było lepiej ale do tego jest potrzebne zaangażowanie nas pracowników.jest garstka ludzi którzy się utożsamiają z firmą i angażują ,Ci najbardziej "pokrzywdzeni"zamiast wziąć się za robotę oglądają się na innych i kombinują gdzie by się schować żeby nic nie robić. Właściciel jest otwarty na sugestie,firma cały czas dynamicznie się rozwija,pieniądze zawsze na czas.potrzebowalem kilka razy pomocy,szefostwo nigdy nie odmówiło.argument że pracuje w firmie pół rodziny-to jest firma rodzinna-gdzie maja pracować ,dla kogoś obcego?jak ktos jest poukladany i przychodzi do pracy żeby pracować i zarabiać pieniądze to się tu odnajdzie.

Heniek

Zamiast tak obserwować może trzeba zająć się lepiej swoimi obowiązkami bo inni będą musieli to wykonać!

Jasiek

Kierownik bierze kasę od pH i pilnuje żeby nikt mu wchodził w droge, jak coś nie wychodzi to winni są pracownicy, szef nie wie albo udaje, każdy kabluje. Jedna wielka rodzina kierownik, kadrowa, szef, szefowa, ich dzieci pełna szczęścia.

xyz

Dno kompletne dno. przez przypadek trafiłem na tą stronę i nie mogłam się powstrzymać przed wyrażeniem swojej opinii. Pracownicy uciekają drzwiami i oknami a pseudo kierownictwo nic sobie z tego nie robi dużo godzin pracy mało ludzi do pracy ogólnie można to podciągnąć pod tzw. wyzysk ale nie do końca bo jakoś płacą. jednak wynagrodzenie nie jest adekwatne do wypracowanych godzin i zjedzonych nerwów. A więc ODRADZAM pozdrawiam

xxx

Złe bardzo złe

Rici
@xxx

Można prosic więcej szczegółów?

Zostaw merytoryczną opinię o Madar Dariusz Watral - Szczecin

• Jak się pracuje w Madar Dariusz Watral?

Zobacz opinie na temat firmy Madar Dariusz Watral tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Madar Dariusz Watral?

Madar Dariusz Watral
  • Floriana Krygiera 1