Opinie o Jakub Gawriłow JG Gastro w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jakub Gawriłow JG Gastro. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jakub Gawriłow JG Gastro o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jakub Gawriłow JG Gastro w Kraków

Jakie możesz wymienić zalety firmy Jakub Gawriłow JG Gastro w miejscowości Kraków jako pracodawcy? Dodaj komentarz i napisz jakim pracodawcą naprawdę jest ta firma.

MTB

apodyktyczny nie uznaje sprzeciwów, w większości wypadków wtedy gdy nie ma racji otacza się osobami w większości podległymi mentalnie o słabej psychice, których może poniżać częsty mobing - nie widać bezpośrednio ale traktuje ludzi jako coś niższego od siebie, jego polecenia nigdy nie są jako prośba lub polecenie tylko jako bezwarunkowy rozkaz nie znając się na pracy się za nią bierze, nie zna słów: proszę, przepraszam, dziękuję najgorszy przykład polskiego pracodawcy

Tomek Nowy wpis
@MTB

Ja dobrze wspominam prace z nim, co prawda place srednie, ale atmosfera spoko nie widze tam mobbingu na prawde spoko gosc.

Marta Nowy wpis
@MTB

Może nie opisałabym tego aż tak, ale jak tak pomyślę to rzeczywiście może coś w tym być... właściciel dość dziwny, specyficzny, płacił ciulowo a oczekiwałaby niewiadomo czego i jeszcze dorzucając obowiązków bez rozmowy i ustaleń z pracownikiem.. z tymi uległymi pracownikami to chyba też masz rację, jak tak teraz pomyślę to były to dość zamknięte osoby, raczej słabe psychicznie. Mi zależało jedynie na zdobyciu doświadczenia w sektorze, więc zgodziłam się na słabe wynagrodzenie, ale zdecydowanie dało się odczuć ze traktuje takiego człowieka gorzej, uważał sie za lepszego od innych. Ja go odebrałam jako mruka i średnio szczęśliwego człowieka, plus jego laska. Która nie wiem kim była w firmie i dla której ni stąd ni zowąd okazało się że też mam (usunięte przez administratora) To była już przesada dla mnie :) odeszłam bogatsza o doświadczenie i tyle. Atmosfera w pracy jest dla mnie rownie ważna co wynagrodzenie, tutaj ani tego nie było ani tego...

Lidia Nowy wpis

Ktoś tu na forum wspominał, że jego praca tu była ok, ale niestety płace średnie. Jak po dwóch latach zmieniło się tutaj wynagrodzenie? W ogóle się zmieniło? Ile na rękę można na spokojnie liczyć? Wie ktoś?

Magda Nowy wpis

Czy z szefostwem ciężko się skontaktować ?

Fajny gość szefciu, słabe zarobki bo to małe biuro ale fajnie się pracuje. Polecam!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Jakub Gawriłow JG Gastro się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Jakub Gawriłow JG Gastro - Kraków

Jakub Gawriłow JG Gastro
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Al. Adolfa Dygasińskiego 42 lok. 3
    30-820 Kraków