Opinie o Piekarnia I Cukiernia Drożdżyk Grażyna I Tadeusz Moskal sp.j. w Łobez

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Piekarnia I Cukiernia Drożdżyk Grażyna I Tadeusz Moskal sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Piekarnia I Cukiernia Drożdżyk Grażyna I Tadeusz Moskal sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia I Cukiernia Drożdżyk Grażyna I Tadeusz Moskal sp.j. w Łobez

Jolka Nowy wpis

Chłopak już rozwoził wcześniej pieczywko i wiem, że znowu pracy będzie szukał, widziałam przy tym ogłoszenie dla dostawcy ale tutaj ostatnio niektórzy odradzali pracę. czy to zdanie na dzień dzisiejszy się utrzymuje? do bazy miałby blisko

12stki od poniedziałku do soboty? Nie wiem w którym okresie poprzednik pracował ale czy na dzień dzisiejszy takie warunki jeszcze występują jeśli o godziny pracy chodzi czy już nie bardzo? była to także ocena od strony Kierowcy, co natomiast z produkcją? Jakie stawki ma cukiernik i w jakiej atmosferze się teraz pracuje?

kierowca 57 Nowy wpis

To, co zostało powiedziane poniżej, nie jest prawdą. Dziadka nie ma już ponad trzy lata, zatrudnionych jest mnóstwo osób... i regularne wypłaty. To prawda, że ​​są dni przed świętami, kiedy pracuje się długo - wszystko płatne - ale dzieje się tak dlatego, że w sklepach kupuje się znacznie więcej chleba (w święta sklepy są zamknięte, ludzie kupują więcej na kilka dni). Sklepy są zamknięte w niedziele już od kilku lat... mój komentarz nie jest negatywny. Pewne wynagrodzenie, firma działająca już ponad 30 lat. Ludzie tam pracują z długami, problemami i może nie wszyscy są mili, ale... w jakiej pracy wszyscy są mili?

Kierowca Nowy wpis

Pracowałem po 12h od poniedziałku do soboty a w niedziele może 6h. Plus minus 72h. Na umówię 40h tyg. Reszta społecznie. Dramat nie polecam nikomu.Swoje godziny to do środy. Reszta to twój (usunięte przez administratora) Dramat ze takie firmy jeszcze istnieją i wykorzystują ludzi.

Kierowca

Ta firma to dramat. Pracowałem kilka lat. Najgorszy był dziadek. Ojciec szefowej. Wyzywał się na wszystkich w około. A najbardziej na kobietach które kroiły chleb. Nie jednonokrotnie przez niego płakały. Obecnie pewniego już nie ma ale darujcie sobie.

Czy rekrutacja na stanowisko sklepowa w firmie Piekarnia I Cukiernia Drożdżyk Grażyna I Tadeusz Moskal sp.j. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Łobez to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Pracownik Gospodarczy? Co powiecie o pracy w firmie Piekarnia I Cukiernia Drożdżyk Grażyna I Tadeusz Moskal sp.j.?

Mariusz

Nigdy w życiu tam nie Idź. Lepiej poszukaj innej pracy

Jakub
@Mariusz

Pracowałeś tu że masz takie negatywne nastawienie? Atmosfera ci nie pasowała czy ogólnie warunki? Weź coś wytłumacz bo tak to nie wiadomo o co chodzi?

zainteresowany

Szkoda, że nikt z pracujących osób nie zostawił tu aktualnej informacji jak się pracuje.

Magda
@zainteresowany

Pracuje od 1.5 roku i nie narzekam dobry kontakt z pracodawcą. Czasami lepiej czasami gorzej jak wszędzie ale praca fajna zarobki też w miarę jak ktoś chce to będzie pracował jak nie chce to zawsze znajdzie powód że coś mu przeszkadza. Naprawdę nie jest źle pracowałam w innych firmach i tutaj trafiłam na jedych z lepszych pracodawców szefowa sklepów mega spokojna dużo rozmawia z pracownikiem a nie krzyczy jak to często bywa. Jak coś nie pasuje Tobie lub jej dzwonisz i. Rozmawiasz. Stara się pomagać w gorszych sytuacjach. Ja nie narzekam jak dla mnie jest okej

Zuzka

Powiedzcie czy nie ma problemu z wypłatami i ich terminowością?

Magda
@Zuzka

Z wypłatami nie ma problemu zawsze na czas tyle ile zarobisz tyle dostajesz

KLIENCI

BARDZO CHWALIMY DROZDZYK W RESKU GRZECZNA OBSŁUGA , MILA , I JESZCZE COS POLECI PYSZNEGO SERDECZNIE POLECAMY! :)

krol2106

Od roku zajadam się Waszym chlebem. Geesowski bo o nim mowa. Jednak ostatnio coś się niepokojącego się z nim dzieje. Bardzo proszę o interwencję bo nie chce mi się szukać innego chleba szukać.

Jakub
@krol2106

Czy zgłaszałaś swoje uwagi bezpośrednio w Piekarni? Może zmienił się skład chleba i produktów używanych do jego pieczenia lub technologia wypieku. Jakość produktów jest bardzo ważna, więc liczę, że o tym napiszesz.

Chciałam zapytać, na jakie zarobki można liczyć w piekarni i cukierni Drożdżyk? Wiecie, czy lokalizacja sklepu ma znaczenie? Czy wszędzie stawki są takie same?

Szkoda

BRAK zamówionych 2 tortow. Raz gdy został zamówiony z owocami . Znajdował się na nim duszek z lukru i dynia. ????

Jan

@Mordka, dziękuję za Twoją opinię. Komentarze osób które długo pracowały w danej firmie zawsze są na wagę złota. Możesz powiedzieć co sprawia że jesteś zadowolony z tej pracy, a co Ci w niej nie odpowiadało? Jeśli podasz więcej konkretów w swojej wypowiedzi zainteresowane osoby pracą w Piekarni i Cukierni Drożdżyk będą miały lepszy pogląd na sytuację. @xyza, czy mogłabyś rozwinąć swoje zdanie i wyjaśnić czemu napisałeś, że to banda oszustów? Pamiętaj, że każdy osąd, jaki nie jest zgodny z prawdą to złamanie regulaminu GoWork. Tak więc czy posiadasz jakieś dowody na to, że zostałeś oszukany?

xyza

banda oszustów nic innego

Mordka

Dzień dobry chciałem powiedzieć ze łatwo jest ocenić i powiedzieć źle na obojetnie kogo ja pracowałem w tej firmie i znam ją od środka poznałem tam wspaniałych przyjaciół a szefostwo czasem dobrze i czasem źle jak w biznesie bywa ale nienarzekalem spróbujcie od podstaw zbudować coś i dać 100 osobom pracę zadowolić klientów a dopiero zacznijcie oceniać wyroby drozdzyka jak najbardziej polecam bo sam je robiłem

Monikak1974@interia.pl

Witam,chcialam sie podzielic opinia na temat piekarni,zamuwilam torta na urodziny dla dziewczynki,tort przygotowany jak na stype czarny napis bordowe kwiaty,a do tego dekoracja z pory,zenada wiecej nie zamuwie i bede odradzala wszystkim zakup torta

koń

pracowalem tam i po pol roku nie dostalem umowy j[usunięte przez moderatora] kamery sa wszędzie z 10 na hali produkcyjnej a moskale siedza w fotelach i zamiast tv ogladają roboli czesto pija akohol z sekretarkami troche sie dowiedzielismy jak nas obgaduja po prostu żygać sie chce jednym slowem jak nie masz innej pracy to ci współczuje. wciągneli nawet syna z córką do roboty, ganiaja ludfzi j[usunięte przez moderatora]

@koń

na hali produkcyjne sa tylko 2 kamery wiec nie pieprz ze 10 bo 10 to nie ma nawet na terenie całego zakładu co do reszty twojego komentarza to soie daruje komentować

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia I Cukiernia Drożdżyk Grażyna I Tadeusz Moskal sp.j. - Łobez

• Jak się pracuje w Piekarnia I Cukiernia Drożdżyk Grażyna I Tadeusz Moskal sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia I Cukiernia Drożdżyk Grażyna I Tadeusz Moskal sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia I Cukiernia Drożdżyk Grażyna I Tadeusz Moskal sp.j.?

Piekarnia I Cukiernia Drożdżyk Grażyna I Tadeusz Moskal sp.j.
  • Rolna 19
    73-150 Łobez
  • NIP: 8541892505 REGON: 811196774 KRS: 0000092955

Piekarnia I Cukiernia Drożdżyk Grażyna I Tadeusz Moskal sp.j.