Piekarnia i Cukiernia Drożdżyk Grażyna i Tadeusz Moskal Spółka Jawna

Łobez

Opinie o Piekarnia i Cukiernia Drożdżyk Grażyna i Tadeusz Moskal Spółka Jawna

Monikak1974@interia.pl

Witam,chcialam sie podzielic opinia na temat piekarni,zamuwilam torta na urodziny dla dziewczynki,tort przygotowany jak na stype czarny napis bordowe kwiaty,a do tego dekoracja z pory,zenada wiecej nie zamuwie i bede odradzala wszystkim zakup torta

koń

pracowalem tam i po pol roku nie dostalem umowy j[usunięte przez moderatora] kamery sa wszędzie z 10 na hali produkcyjnej a moskale siedza w fotelach i zamiast tv ogladają roboli czesto pija akohol z sekretarkami troche sie dowiedzielismy jak nas obgaduja po prostu żygać sie chce jednym slowem jak nie masz innej pracy to ci współczuje. wciągneli nawet syna z córką do roboty, ganiaja ludfzi j[usunięte przez moderatora]

@koń 21.03.2012 18:07

na hali produkcyjne sa tylko 2 kamery wiec nie pieprz ze 10 bo 10 to nie ma nawet na terenie całego zakładu co do reszty twojego komentarza to soie daruje komentować

Zostaw opinię o Piekarnia i Cukiernia Drożdżyk Grażyna i Tadeusz Moskal Spółka Jawna - Łobez

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia i Cukiernia Drożdżyk Grażyna i Tadeusz Moskal Spółka Jawna