Ritpol S.C. Przedsiębiorstwo Handlowe Rafał Spyrzyński

Psary

Opinie o Ritpol S.C. Przedsiębiorstwo Handlowe Rafał Spyrzyński

Zwolniona

Odradzam wszystkim prace w ridpol pracowałam po 12 nieraz nawet do 15 godzin bo to akord wiec możesz siedzieć cały czas w pracy a jak jest kontrola to wszystko jest rusztowań gdy masz wolne które przysloguje to i tak i tak go nie dostaniesz i masz zbierane kiedy szefom pasuje a gdy chcesz wolne to nie dostaniesz bo juz nie masz chora . Jeszcze wypłaty marne a robota jest bardzo ciężka każdy wypadek przy pracy to jest winna pracownika. Oszczędzam wszystkich przed tą firma

Jak oceniasz firmę Ritpol S.C. Przedsiębiorstwo Handlowe Rafał Spyrzyński pozytywnie czy negatywnie? Napisz o swoich doświadczeniach i pomóż innym znaleźć prace.

Zostaw opinię o Ritpol S.C. Przedsiębiorstwo Handlowe Rafał Spyrzyński - Psary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ritpol S.C. Przedsiębiorstwo Handlowe Rafał Spyrzyński