Opinie o Niedźbała S.C. Cukiernia M. i D. Stania w Pszczyna

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Niedźbała S.C. Cukiernia M. i D. Stania. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Niedźbała S.C. Cukiernia M. i D. Stania o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niedźbała S.C. Cukiernia M. i D. Stania w Pszczyna

Bez zmian w tym miejscu Nowy wpis

Opinie sprzed lat pokazuje również sytuację z „dziś”. Płaca poniżej minimalnej krajowej, najlepiej bez umowy. Pracodawca przyjmuje kobiety najlepiej do 26 roku życia by ominąć jak najwięcej podatków, wciska niesamowity kit o tym że podatki musi odjąć od najniższej krajowej i wtedy wychodzi stawka np 10zl mniejsza. Kontakt z nim tylko na rozmowie o pracę, reszta przez innych pracowników. Nie wypłaca za dni próbne, nie wypłaca pracownikom urlopu. (usunięte przez administratora) niesamowity. Bardzo nie przyjemna atmosfera, przemiał pracowników non stop. Kelnerka na kawiarni jest odpowiedzialna za wszystko - od obsługi przez sprzątnie, wydawanie deserów, bieganie do piekarni po ciasta, zmywanie, po prostu każdy robi wszystko!! Koszty by ciął na czym się da i jeszcze więcej. Nie szanuje ludzi, byle ktoś przyjdzie skasuje klienta i tyle. Kelnerki nie przestrzegają nawet podstawowych zasad higieny, co druga to nawet nie wie jak trzymać tacę i podawać ludzia napoje i desery. Na prawdę tragedia, polecam uciekać jak najdalej zarówno jako pracownik jak i klient kawiarni czy piekarni. Do pracy przychodzą tylko młode osoby, bo każdy wie że właściciel ma problem jak i z szacunkiem tak i z wypłacaniem wynagrodzenia, a sama praca to masakra. Atmosfera bardzo mo.bbi.ng.owa.

Magda Nowy wpis

Czy cukiernia działa 24 na dobę ?

petent Nowy wpis

Witam ta babeczka na pol. gazie , osiedlu to nie to co pani M. nie kulturalna i zero podejścia do handlu ja tam osobiście przestałam chodzić i wszystkie moje znajome, p.Mg. była super a te jak nie wiem co i czego chcą większej kasy a sprzedawać nie potrafią bez p.Mg. niema tam ani czysto ani dobrej atmosfery. Pozdrawiam Danuta mieszkanka osiedla pol. gaz.

Sylwia Nowy wpis

Normalna spoko firma. Każdy powinien myśleć, że pracuje po to żeby normalnie funkcjonować!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Niedźbała S.C. Cukiernia M. i D. Stania odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
K.S

Nie polecam tego pracodawcy ! Nie wypłacane wynagrodzenie w terminie. Brak kontaktu z szefem a co więcej !! WYPOWIEDZENIE WYSYŁA PRZEZ KIEROWCE !! Nie potrafi sam doręczyć. Szef ma wszystko w (usunięte przez administratora) Nawet to że nie masz za co żyć bo aż tak spóźnia się z wypłatą. Osoby pracujące dorywczo czekają na wypłatę 3 miesiące !! ŻENADA

pin

popieram opinie szczerej nie wszyscy sie nadawaja do pracy młodzi teraz chca duzo zarobic nic nie robic i cały dzien na face siedziec

szczera

Jak słucham tych narzekań to aż rzygać sie chce ,jest to puste narzekanie studentek ,które fakt faktem zdarzają sie takie co mają 2 lewe ręce! zostały zwolnienia bo widocznie sie nie nadają do tej pracy a pieprzą głupoty w sieci i wyciągają syfy na wierzch !!!Skoro tak wam źle było to dlaczego wczesniej same nie odeszłyscie? tylko czekałyscie aż sam was zwolni??Prawda jest taka,że nie wszystkie sprzedawczynie są miłe dla klientów co niszy renome firmy. pozdrowenia dla odyważnych byłych sprzedawczyn które są wielkie TYLKO w sieci poprzez plotki!

Prawda
@szczera

Nie polecam pracy w tym zakładzie,o wypłate trzeba sie prosić kilka razy i tak czesto bywa w ratach. Szef nie potrafi rozmawiac z pracownikiem kiedy jest jakiś problem tylko wysmiewa go ze to nie jego sprawa . Zwalniają ludzi za byle co ,za ich kaprys -częstym powodem zwolnien jest osoba "majstra "na cukierni gdzie chodzi ciągle na pracowników nadaje byle głupoty urojone jak sobie z czyms nie radzi ,rzuca kłody pod nogi jak mu ktoś przeszkadza -chodzi ciągle do szefa nagaduje na danego pracownika co jest czestym powodem zwolnien pracowników .Zmuszają do pracowania po kilka godz. Nie ma nawet miejsca do spożycia posiłku gdzie nalezy sie przerwa w ktorej zakładzie nie ma! nie ma takze żadnych dodatków do pensji której nalezą sie pracownikowi. Szło by dużo negatywnych rzeczy napisac bo plusów to nie ma żadnych!!!!! Nie ma sie co dziwić ze ogloszenia pracy do firmy są ciągle bo ludzie sie przekonują jak tam jest-nikt tam nie chce iśc pracować Nie polecam w 100%

renia

teraz szukaja do produkcji kanapek ktos ma rozeznanie w tym temacie?pszczyna

Agnieszka

Witam, też byłam na rozmowie ale płaca minimalna za takie zapier...jaki tam mają nie idzie w parze. Facet który przeprowadzał rozm.jakiś dziwny. Taki bułkę przez bibułkę. mówił,że wypłaty są reg.a jak sie dowiedziałam to jest tragedia bo nie płaci.

kasiorka

też byłam, ale to porażka, nie wiesz kiedy dostaniesz wypłate a ja mam kredyt...niestety lipa totalna a niby taka renoma. nie polecam

osoba ubiegajaca się o pracę

byłam w spr. pracy ale jak zobaczyłam jaki tam jest zapie....dol to zrezygnowałam... i faktycznie jakieś ciasta były które przyjezdżały z innych sklepów była sobota a ciasta przyjeżdżały z śr? czw? dziwne,ale byłam tylko kilka godzin i zrezygnowałam bo za placę minimalną robić to nie dla mnie.. i jeszcze problemy z wynagordzeniami opoznienia są do 1mc a czasami 2mc to prawda. albo trzeba miec dorze zarabiającego męża by sobie pozwolić na takie warunki dotyczace braku inf kiedy dostaniesz wypłate. szkoda, że takie czasy że mało kogo obchdozi pracownika los ktory swoje zadania spelnia...pozdr dziewczyny ktore pracuja w tej firmie..ja szukam czegos innego :)

stedy

nie polecam, zwalnia z dnia na dzień bez podania powodu. masz mieć białe bluzki, masz sobie kupić to czy tamto a tak naprawdę powinien dać odzież służbową bo nie każdego stać by zakupić sobie 6 koszul białych wizytowych. płaci jak chce, czeka się od mc do 2 mc na wypłaty, trzeba sie szarpać by wypłacił ci swoja zarobiona wyplate. daje na taki ruch jedna osobe przyjezdża i patrzy sie jak ty zasuwasz i nie dajesz rady, robi zdj ze masz okruszki na tacce od ciasta przy kolejce siegajacej 30ludzi, patrzy sie zamiast ci pomoc to jeszcze uslyszysz ze sobie nie radzisz... ma urojone wymogi ktorych najlepis nie moga ograniac, bo nikt nie jest w stanie jak jest sam.... ciasta maja wiekszą rotacje niz pracownicy, to co polezy na innym sklepie jedzie po kilku dniach na następny, ciasta jesli chodzi o ceny są z kosmosu a jakos tyłka nie urywa... ;/ nie da nic co wprowadzi nowego byskosztować i my musimy kłamac jakie to dobre.. nie znając smaków... nie ma specyfikacji z czego ma pieczywo robione nic! trzeba sie o wszytsko prosic a ludzie kabluja miedzy soba i donosza... jesli chcesz byc białym murzynem w tej firmie, robic i nie otrzymywac reg.wynagrodzenia to wal śmiało ! jego mottem jest - wolę kupic mąką i produkty niż dać ludziom wyplaty bo jakoś se poradzą - notoryczne kontrole ma z pipu i woli placic kary niz placic ludziom.... nie polecam nie polecam nie polecam...

studentos

Dzień dobry wszystkim. Chciałabym wszystkich bardzo przestrzec przed tym pracodawcą z takich powodów: -praca przez 3 miesiące bez umowy. -upomniałam się o umowę to mi wmówili że nie ma aż takiego ruchu. -małżeństwo właścicieli bardzo oschłe i traktują ludzi na gorszych i lepszych. -nie maja z grosz współczucia na krzywdy innych. Głównie zatrudniają studentki bez umowy - szkoda czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Niedźbała S.C. Cukiernia M. i D. Stania - Pszczyna

• Jak się pracuje w Niedźbała S.C. Cukiernia M. i D. Stania?

Zobacz opinie na temat firmy Niedźbała S.C. Cukiernia M. i D. Stania tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Niedźbała S.C. Cukiernia M. i D. Stania
  • ul. Rynek 16