Kaliszczak S.C. Cukiernia Zbigniew i Mariusz Kaliszczak

Gdańsk

Opinie o Kaliszczak S.C. Cukiernia Zbigniew i Mariusz Kaliszczak

Stalineczka

Powiem tylko tyle: umowy nie mogłam się doprosić przez jakieś 2-3 miesiące, a gdy powiedziałam, że rezygnuję bo bez umowy robić nie będę dostałam o połowę mniej kasy niż pierwotnie się umawialiśmy. Szkoda gadać. A pracuje się tam po 10 godzin 7 dni w tygodniu. Masakra!!!!

praca jak na fermie za czasow niewolnictwa stosunek pracodawcy do pracownika wiele do zyczenia warunki pracy jak za mieszka pierwszego totalne 0

Zostaw opinię o Kaliszczak S.C. Cukiernia Zbigniew i Mariusz Kaliszczak - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaliszczak S.C. Cukiernia Zbigniew i Mariusz Kaliszczak