Waflix Zakład Cukierniczy Maria Kulak

Bieśnik

Opinie o Waflix Zakład Cukierniczy Maria Kulak

ciacho

Ten pseudo zakład jeszcze funkcjonuje? Ile płacą 6 zł na godzinę. za taką kasę to nawet ukrainiec nie będzie pracował.

kpiarz

Nieprzestrzeganie kodeksu pracy to normalka,niewypłacanie wynagrodzeń, manipulowanie czasem pracy,urlop służy do zatykania przestojów zakładu,Dziwne że do tej pory Inspekcja Pracy nie zainteresowała się tym pseudo Zakładzikiem,

TO NIE PRAWDA ! pracuję 3 lata jest super! Wypłaty są na czas !

Ciastek

Atmosfera panująca w pracy pozostawia wiele do życzenia- w większości przypadków pracownicy zamiast współpracować rywalizują ze sobą- chore ambicje, fałsz i obłuda. Dla niektórych liczy się tylko pieniądz, zero etyki. Żal mi takich ludzi.

sztywny

nie chcę nic mówić ale to co wyżej napisane to wszystko prawda, z tą bramą również (usunięte przez administratora)

romek

niestety to prawda problemy z płoaceniem. a włoascicielka to sprzedaje spleśniale ciastka i zamka brame przed sanepidem

Paulina

mowiac delikatnie nikomu nie zycze takiej pracy . a dlaczego??? dlatego ze pracodawca wogole nie zna sie na rynku... i nie wiele w zyciu przeszedl... co go jescze zycie nauczy;)

Basiunia

praca dobra ale dla kogoś kto nie potrzebuje pieniedzy. chyba że chcecie pracowac za darmo hehehehehehe :) to nie jest żart to żeczywistość . pracownicy nawet to potwierdzą:)

nieznajomy

hehe dobrze nastawiona na nowych pracowników szkoda tylko że na starszych już nie, poza tym problemy z wypłacaniem pracowników

Zostaw opinię o Waflix Zakład Cukierniczy Maria Kulak - Bieśnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Waflix Zakład Cukierniczy Maria Kulak