Piekarnia Czchów Jerzy Kijowski

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Piekarnia Czchów Jerzy Kijowski

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Piekarnia Czchów Jerzy Kijowski? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Jagoda Nowy wpis

Nie ma tam czegoś takiego jak nadgodzin ????????

Tosia Nowy wpis
@Jagoda

O to super, jak nie ma nadgodzin! Ale rozumiem, że pracuje się w tej firmie w sobotę bądź w niedzielę, tak? Czy za pracę w weekend można dostać lepszą pensję? Jak to jest? :)

Krystyna

Była kiedyś poruszana kwestia znajomości języków obcych w firmie i z tego co widziałam w ogłoszeniu dla kierowcy wymagali tylko polskiego. Ktoś może jeździł jeszcze niedawno i ma jakąś opinię na temat współpracy? Na jaką stawkę można liczyć i z czego wynika ta rotacja?

@Krystyna

Rotacja jest taka ze względu jakie umowy się tam dostaje

Wszyscy na śmieciówkach? Nawet ci z długim stażem? Trochę słabo bo ani płatnego urlopu ani chorobowego. Nikomu nie udało się wynegocjować lepszej umowy?

Magda
@Paweł

Powiem ci tak Jeśli jesteś tak zwanym lizusem i szefa i donosisz na koleżanki to umowę o pracę masz jeśli stoisz murem za koleżankami masz zlecenie A później są pretensje że pracownik się zwalania z dnia na dzień bo ma śmieciowke

Rysiu Nowy wpis
@Magda

Czyli jeżeli nie trzymasz blisko z kierownictwem to możesz pomarzyć o stabilnej formie zatrudnienia? Ech...no to może przynajmniej na zleceniu całkiem dobrze płacą, skoro składek nie muszą odprowadzać?

Czy Piekarnia Czchów Jerzy Kijowski organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jagoda

Miałam tam znajome które max rok , 2 lata wytrzymały ... Żadnych szkoleń nie organizuje ... Ogólnie nie polecam się wybierać tam do pracy

Aneta
@Jagoda

No brak szkoleń to spory minus. A jeszcze coś byś zaliczyła na minus pracy u nich? Czy jakieś plusy się jednak znajdą? Jaka atmosfera w zespole, ludzie w porządku? Dlaczego tylko 2 lata wytrzymały?

Jagoda
@Aneta

Podaj pocztę to ci wszytko napisze bo dodałam tu ale została opinia usunięta ????

Czy rozmowa rekrutacyjna w Piekarnia Czchów Jerzy Kijowski odbywa się również w języku angielskim?

Czarnulla

Powiem tak jakby ten język jeszcze umieli....

Krystyna
@Czarnulla

Ale w sumie to chyba nie jest tu zbytnio wymagany? No bo w sumie do czego może się szefostwu tu przydać?

@Krystyna

Są różne sytuacje nawet dostawca może być obcokrajowcem to co wyśle pracownika żeby się z nim dogadał bo on wielce nie umie ...

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Piekarnia Czchów Jerzy Kijowski? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Basia

Witam Czy polecacie pracę u Pana Kijowskiego?

Jak szefostwo w Piekarnia Czchów Jerzy Kijowski? Spoko traktują ludzi?

Użytkownik

Podaj e mail :-)

Stefan
@Użytkownik

A nie możesz tutaj odpowiedzieć na zadane pytanie? Swoją odpowiedzią możesz pomóc wielu osobom odwiedzającym ten wątek, dlatego też może mógłbym na Ciebie liczyć, abyś napisał coś o pracy w tej piekarni? Fajnie, jak pomożesz.

Pampalini

Spoko traktują ludzi monitoring z podsłuchem 24 na dobę i wszyscy to (usunięte przez administratora) według niego polecam .

Pozytywna

Możesz coś więcej napisać? A jak warunki ogólne...? Chcę tam aplikować

Anonimowo

Czy warto podjąć pracę u Pana kijowskiego w Czchowie ? Proszę o opinię

Pozytywna
@Anonimowo

Podbijam Warto pracować w tej firmie? Jak atmosfera i warunki?

@Pytanie podbijam pytanko : )

Ula

Tak spokojnie zrobiło się na forum, jest tak dobrze i dlatego nie ma potrzeby zaglądać na wątek?

Czy Piekarnia Czchów Jerzy Kijowski praktykuje "luźne piątki"?

Dzaspar

Podaj e mail :-)

Helmut

Może słyszał ktoś czy firma rekrutuje teraz? Jakieś podpowiedzi jak przebiega rekrutacja?

Pracownica

Atmosfera w pracy bardzo fajna, współpracownicy pomocni, pieniądze na czas lub z wyprzedzeniem, polecam.

stażystka

Hej, to może ja napiszę jakie obowiązki na mnie spadały w pierwszych kilku miesiącach STAŻU (usunięte przez administratora) produkcja ciastek "smakoszki", "kocie oczka", "klawiszki", "aspirynki", "mieszanka czchowska", "ciasteczka mix", zapoznanie się z BHP, pakowanie bułki tartej, pakowanie ciastek, wyrób pischingera, sprzedaż pieczywa, przede wszystkim pomoc reszcie współpracowników, słuchanie poleceń opiekuna, dbanie o czystość miejsca pracy i stanowiska pracy, dbanie o higienę rąk, przygotowywanie wypieków Wielkanocnych, przygotowywanie bułek na dział spożywczy, mycie koszy na pieczywo, zamiatanie, mycie posadzki. Takie zajęcia mogłam wykonywać w pierwszym miesiącu stażu :) O reszcie napiszę dla zainteresowanych

Nieznajoma
@stażystka

Czy mozna prosić o reszte informacji na e-mail ;) andzia22@onet.com.pl

stażystka
@Nieznajoma

Napisałam Ci e-maila. Pozdr

Niezanjoma
@stażystka

Nie mam nic na poczcie...

Biały

Pracowałem chwile i to za darmo bo sie dowiedziałem ze sie przyuczam i nic mi sie nie należy. Jednym słowem (usunięte przez administratora) i oszusci. Pozdrawiam(usunięte przez administratora)

łukasz

Nie warto pracować (usunięte przez administratora)

Dejv

Pracuje kilka miesięcy i wcale nie jest tak źle jak piszecie. Płatności są w terminie i ogólnie jest ok. Polecam

pawel

Slyszalem,ze warto

krzysiek brzesko

firma rozwojowa, zatrudniają coraz więcej ludzi, kiedyś pracowałem nie narzekałem.

nieznany

nie warto pracowac wtej piekarni

niewazne
@nieznany

MIALEM OKAZJE PRZEKONAC SIE, NIE WARTO

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Czchów Jerzy Kijowski - Czchów

• Jak się pracuje w Piekarnia Czchów Jerzy Kijowski?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Czchów Jerzy Kijowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Piekarnia Czchów Jerzy Kijowski