Piekarnia Czchów Jerzy Kijowski

Siedliska

Opinie o Piekarnia Czchów Jerzy Kijowski

stażystka

Hej, to może ja napiszę jakie obowiązki na mnie spadały w pierwszych kilku miesiącach STAŻU u Pana Kijowskiego :) produkcja ciastek "smakoszki", "kocie oczka", "klawiszki", "aspirynki", "mieszanka czchowska", "ciasteczka mix", zapoznanie się z BHP, pakowanie bułki tartej, pakowanie ciastek, wyrób pischingera, sprzedaż pieczywa, przede wszystkim pomoc reszcie współpracowników, słuchanie poleceń opiekuna, dbanie o czystość miejsca pracy i stanowiska pracy, dbanie o higienę rąk, przygotowywanie wypieków Wielkanocnych, przygotowywanie bułek na dział spożywczy, mycie koszy na pieczywo, zamiatanie, mycie posadzki. Takie zajęcia mogłam wykonywać w pierwszym miesiącu stażu :) O reszcie napiszę dla zainteresowanych

łukasz

Nie warto pracować u pana KIJOWSKIEGO

Dejv

Pracuje kilka miesięcy i wcale nie jest tak źle jak piszecie. Płatności są w terminie i ogólnie jest ok. Polecam

Kolega

Nie polecam nikomu pracować w tej piekarni...ogólnie panuje tam cały czas chaos i zamieszanie oraz kiepska atmosfera. Pan J.K jest tylko miły jak ktoś się przyjmuje do pracy i obiecuje złote góry, a za kilka dni jego dobroć się kończy i jest ciągłe wykorzystywanie pracownika bo inaczej nie można tego nazwać. Niby przyjmuje na kierowcę kat. B a i tak prawie połowę czasu pracy spędza sie na piekarni myjąc pojemniki, mieląc suchy chleb na bułkę tarta, później pakując tą bułkę do torebek albo zaciąga do cukierni kazuje ciastka robić i pakować. Pracuje się dużo i długo lecz gdy nadchodzi wypłata to pan J.K o tym zapomina. Nawet nie potrafi wypłacać w całości tylko w ratach jak mu się podoba... zapomniałem dodać że pierwsze półtora tygodnia pracuje się za darmo w ramach przyuczenia.... Nie ma mowy o żadnym urlopie ani kasie za niewykorzystany urlop ..... Właściciel nie ufa swoim pracownikom myśli chyba ze wszyscy to złodzieje i knują przeciw niemu. Wiecznie ma pretensje że jego towar się nie sprzedaje.i wini za to pracowników. Nikomu nie polecam tam pracować.... omijajcie tą piekarnie i J.K szerokim łukiem. Bo naprawdę szkoda nerwów i zdrowia

pawel

Slyszalem,ze warto

krzysiek brzesko

firma rozwojowa, zatrudniają coraz więcej ludzi, kiedyś pracowałem nie narzekałem.

nieznany

nie warto pracowac wtej piekarni

niewazne
@nieznany 07.03.2014 15:52
nie warto pracowac wtej piekarni

MIALEM OKAZJE PRZEKONAC SIE, NIE WARTO

TA FIRMA NADAL ZMIENIA PRACOWNIKQW CIEKAWE DLACZEGO

Zostaw opinię o Piekarnia Czchów Jerzy Kijowski - Siedliska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Czchów Jerzy Kijowski