T.Deker Patissier & Chocolater S.C.

Sopot

Opinie o T.Deker Patissier & Chocolater S.C.

Bill

Nie polecam p.deker codziennie mniewa swoje humorki i wyzywa się na pracownikach.wyzywa od debili zero szacunku dziwie sie ze ta cukiernia jeszcze istnieje powinnien sie tym zajac jakiś porzadny sanepid bez układów.i inspekcja pracy pracownicy sa tak zadtraseni ze boja sie odezwac bo dostana po premi uznaniowej polowe pensji szok

zgadzam sie. niestety na produkcji jest bardzo brudno. bylem tam na 2 tygodniowych praktykach i mialem okazje poznac to od podszewki. towart sprzedawan jest bardzo drogo (przynamniej jak dla mnie- pochodze z malej miejscowosci) ale warunki jego produkcji bardzo odbiegaja od standardow.

kasia

nie polecam tego pracodawcy. pracowalam na produkcji. mega syf [usunięte przez administratora]

Zostaw opinię o T.Deker Patissier & Chocolater S.C. - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie T.Deker Patissier & Chocolater S.C.