Muffia Sp. z o.o. Sp.k.

Muffia Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Muffia Sp. z o.o. Sp.k.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jak przedstawia się sytuacja Muffia Sp. z o.o. Sp.k. na tle innych firm? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z warunkami zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Warszawa i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

gość

Wszystko co zostało o tej firmie napisane wyżej jest zdecydowaną prawdą. Największym problemem jest manager, który nie szanuje pracowników. Co z tego, że pieniądze są wysyłane na czas, jak człowiek haruje na umowie śmieciowej za siebie i za innych, bo ciągle zmieniają się ludzie. Manager dużo gada, ale mało robi i nie zależy mu na stworzeniu ekipy, która mogłaby popracować w jednym, niezmiennym składzie dłużej z korzyścią dla firmy. Nie jest on również człowiekiem, który rozmawiać ze swoimi pracownikami. Młodzi mężczyźni maja u niego fory... Na razie Muffia praktykantami stoi.

były pracownik

Muffia? Wszędzie tylko nie tam, Na rozmowie obiecują 3000 i umowę a co do czego to i tak tylko umowa o dzieło bez żadnych świadczeń, praca od 5-ej rano do 24-02 w nocy i na 5-tą spowrotem. Tłuczesz nadgodziny a przy wypłacie ci obcinają i obiecują że w następnym miesiącu ci wyrównaj i tak wkoło.Tylko wymagają i gonią do roboty bo ciągle ludzi niema do pracy, kto przyjdzie to ucieka po wypłacie. Ciągle coś znajdą aby ci odtrącić z pensji, nawet jak czegoś nie zrobisz albo się pomylisz to musisz za to zapłacić. Jak zaczynasz tam pracować to uważaj na Szefa Michała i Daniela pracownika to lizo-dupy menadżera Wojtka który jest inny....

Nick

Praca fajna tylko że jej za duzo. Cieżko wyrobić sie w 12godzinnym systemie pracy. "Zarząd" spoko, kierownik Michał konsekwentny ale spoko gość. Wyplata na czas, ogólnie spoko dla młodych.

były pracownik

Muffia....Szkoda mówić. Praca w tej firmie nazywa się instytucją charytatywną. Nie szanują pracowników, wymyślają sobie nie stworzone historie, żeby siebie samych oczyścić z zarzutów. Brak kompetentnych osób na odpowiednim staniowisku. Menager spoko, jeden z kierowników nie miły i leniwy, nie interesuje się pracownikami mysli tylko o swoich dobrach materialnych. Praca ogólnie spoko, zarobki nawet nawet co z tego jak 3/4 osób zatrudniona jest na umowach cywilno-prawnych. Atmosfera pomiędzy pracownikami miła i przyjemna.

inteligentny

Praca ok, ale jak jesteś młody i samotny dla osoby mającej rodzinę nie polecam zapie**alasz jak mały robocik, kończysz swoją pracę to jeszcze musisz posprzątać po innych z pierwszej zmiany, przy pensji oczywiście ucinają a na początku podczas rozmowy mówią premia uznaniowa chyba jakiś żart nigdy jej na oczy nie zobaczysz. Nie polecam pracy w tej firmie

cukiernik

Nie polecam nikomu chyba ze chcesz pracowac jako cukiernik i sprzataczka po kims wyzysk ucinaja pensje wymyslaja sobie nie stworxone historie aby dac ci jak najmniejsze wynagrodzenie umowa smieciowa. Oboz pracy nie polecam nikomu

byly pracownik

Nadgodziny to norma tak jak zostało napisane wyżej, praca siedem dni w tygodniu codziennie. Oprócz swoich obowiązków pracujesz za innych i jesteś wykorzystywany. Menadżer faworyzuje młodych mezczyzn,a co do pracy tak zawanego biura - brak kompetencji i zrzucanie obowiazkow, czy winy na resztę pracowników. Im więcej godzin wyrabiasz, tym mniejszą premię uznaniową otrzymujesz. Umowa śmieciowa, atomosfera kiepska, kuchnia dosyc sympatyczna, menadzer i pracownice biurowe leniwi i wredni. Nie polecam pracy w tej firmie, bo nie bedzie to praca na dluzej, niz kilka miesiecy.

zx

Całkowita racja co do( usunięte przez administratora ) heh dodam jeszcze, że nadgodziny to norma a że czas pracy 2/2 to nieraz i po 20 godzin należało siedzieć, współczucia dla praktykantów i pomocników oni mają nawet nie płacone za nie.

as

Muffia, szkoda czasu na pracę w tej firmie może pensja o czasie, ale traktują gorzej niż psa. Moja dobra rada jak zaczniesz tam pracować to uważaj co mówisz Ada i Asia to lizodupy menadżera więc mają wszystkich na oku ;)

Zostaw opinię o Muffia Sp. z o.o. Sp.k. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Muffia Sp. z o.o. Sp.k.